Wpis z mikrobloga

@velomapa:
Na Żuławy łatwiej z małym ruchem. Na kaszuby w sumie nie ma takich tras. Trzeba się jakoś przebić przez zatłoczone drogi na suburbia I dopiero na samych Kaszubach sa takie trasy. No ale ja to gravel więc może nie do końca mam pojęcie bo po prostu bezdrożami sobie z Gdańska wyjeżdżam.
  • Odpowiedz
@bibsz: Jakimi bezdrożami? Ja w sumie też gravel głównie ale czasmi fajnie pośmigać po asfalcie. Tylko potem mam dość jak za dużo samochodów po drodze.
  • Odpowiedz
Np - Otomin - przyjaźń - borcz - Somonino i z tamtąd już masz z grubsza dostęp do jęzor radunskich i okolic aby pocinac a tam już jest w miarę luz (nie wszędzie ;)

Albo Otomin - Marszewska góra - to otwiera na na południe.

Tam też lecą normalne szlaki PTTK

Ja mam jako punkt startowy otomin bo to po prostu mi pasuje geograficznie ale może da się inaczej. Kiedyś przez osowe
  • Odpowiedz
@Polinik: Na velomapa.pl są dostępne tylko wyznaczone i oznakowane szlaki (w większości). Teraz szukam szlaków tylko dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bibsz Dzięki. Też sporo jeżdżę w okolicach Otomina i po TPK
  • Odpowiedz
@velomapa: Maly ruch albo kaszuby :)

ObcZaj traske c3c z chwaszczyna - przodkowo - łebno - szemud i tu albo do chwaszczyna albo pod nowy dwor wejherowski wieksza petla -czasem podobnie jezdzilem ale ile mnie golfow o wlos minelo to nie zlicze

Mniejszy ruch jest na zulawach i tu zawwsze wieje ale traska na tczew i potem na polnoc tczewskie laki cedry wielkie kiezmark mikoszewo i do glownego
  • Odpowiedz