Wpis z mikrobloga

  • 1
@dzikidziks nie wiem ale widać napracowanie

@Monneypenny z jednej też nie rozumiem afery ostatnio jak zgubili mi lampkę, to odesłali nową z dodatkowym prezentem. Z drugiej strony ktoś może się podirytować jak czeka na buty miesiąc, tydzień wcześniej dopytuje się czy wszystko jest git a na koniec dowiaduje się że została zgubiona. Jednakże to w żaden sposób nie tłumaczy sposobu jego reakcji xD przynajmniej ładne logo zrobił
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13 mi też szła niby przez nike, czekałem miesiąc. Żadnej info a paczka odebrana przez jakiegoś pazera bo niby zły adres dostawy był XD ale na szczęście oddali hajs choyki i co to jest za gówno, że za pobraniem nie można u nich płacić. Ten portal na dno już idzie
  • Odpowiedz
@Monneypenny: @kupczyk: nie zauwazacie straconego czasu na czekanie? byc moze, gdyby wiedzial, ze zalando bedzie mialo #!$%@? to wybralby inny sklep, ktory doreczylby paczke na czas. Czasem ktos ma potrzebe otrzymac dany produkt w terminie okreslonym przez sklep. W dobrym guscie byloby danie od siebie czegos wiecej niz puste slowa. Sam kiedys zamawialem bluze z USA i miala dotrzec na swieta, ale tak sie nie stalo to zwrocili
  • Odpowiedz
@AlwaysAbroad: a co on siedział na ławce przed domem przez ten miesiąc i wypatrywał kuriera? Jeżeli zamawiasz paczkę bo jest ci na szybko coś potrzebne i nie przychodzi w terminie to idziesz i kupujesz w sklepie, a paczkę która przyjdzie po terminie zwracasz bo masz na to 14 dni.
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13: taa teraz mowisz ze specjalnie to wrzuciles i go nie rozumiesz, a pewnie napisales mu ze dobrze ich pocisnales i wrzucisz to na wykop zeby afere i heheszki zrobic. Prawda jest taka ze typ czekal miesiac nan paczke a potem spędził swoj wielce cenny czas na tworzenie #!$%@? i niesmiesznego loga i wyzywaniu sie na niewinnej pracownicy ktora tylko podaza za procedura. Debil i tyle w temacie, a tobie
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13 ale żenada, ile wy macie debile po 16 lat? Cringe w #!$%@? a twoj kolega to idiota, który myśli że jest królem świata bo zamówił ciuchy za trzy stowki tfu mu na pysk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlwaysAbroad: ale ta firma nie wysyła jednej paczki na tydzień. Zawsze i wszędzie może zaginąć. Byłby problem gdyby nie chcieli kasy oddać. A że tak długo? No peszek.
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13: Twój kolega to debil, ale sprawa z zaginięciem tych paczek z Nike jest ciekawa, bo sam czekałem miesiąc i magicznie okazało się, że paczka została źle zaadresowana i wraca do nadawcy. Ogólnie się #!$%@?łem, bo wystarczyło ją przekierować u kuriera, ale Zalando "nie ma na to procedury". Cieniutko jak na takiego giganta.
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13: kolega pewnie liczył na jakiś gratis XD gdyby odpisał normalnie to pewnie by dostał. Zalando przyzwyczaiło klientów do tego. Reklamacje rozpatrują praktycznie w 24h, w każdy dzień tygodnia. Ostatnio w niedzielę po pół godzinie dostałem uznanie reklamacje, zwrot całego hajsu i pozostawienie towaru. Pewnie liczył na coś darmowego xD
  • Odpowiedz