Wpis z mikrobloga

kolejny gównowpis o #warzone

Kolego @PiotrTAG karny #!$%@? na Twoje czoło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Grałem z randomkami, lądujemy na dachach, dowódca nie daje następnego rozkazu, czekam. Chwila moment Piotek znika ... chwila moment i widzę jak na regimencie szuka do gry ziomeczków. ( ͡° ͜ʖ ͡°) wpadłeś.

Zdobyłem mityczny 155lvl. odblokowało mi się sn scar - patrzę i czytam, że jest gówno wart?
Coś jeszcze odblokowało? za szybko mi to mignęło a było już bardzo późno ...
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuncfot @Policjant997: jeszcze lepiej jak idziesz cisnąć enemy team, który widocznie się z kimś bije i okazuje się, że jesteś sam bo "koledzy" lootują pół godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lekcja na przyszłość - nie grać z wykopkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mega_Smieszek @Robocovo <-- tego ziomka mogę polecić. Grałem z nim kilka meczy na początku. Lataliśmy śmigłowcem i strzelaliśmy do innych helikopterów xD Można z nim pogadać, pośmiać i podejść poważnie do gry. Później nie graliśmy bo wyłączył cross play ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kuncfot: no raczej, Ja jak złapie ekipę to się jej trzymam ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i na pewno nie wyjdę z gry jak #!$%@? idzie, jak bym miał tak robić to bym prawie w ogóle nie grał XD
@Robocovo: strona ze statystyką nawaliła. Fakty są takie, że lataliśmy za jakimś zadaniem i trafiliśmy na śmigłowiec z kasą innej drużyny i się zaczęło.
Pod koniec zgarnąłem kupę hajsu po jakimś trupie i w tej statystyce też raczej prowadziłem.
Nie chwalę się tym, raczej rzucam ciekawostkę, mam dystans do siebie i tej gry, luz.