Wpis z mikrobloga

Jak go słucham, to aż mi się miło na sercu robi.

"Nie strasz, nie strasz..." i te wszystkie inne bon moty. Jego spokój, obycie, miedzynarodowe doświadczenie. Panie Donaldzie, jestem z Pana cholernie dumny!

Donald Tusk - szanujesz - plusujesz. Znaczy nie musisz, bo to nie żebroplusy, ale chociaż pomyśl miło o Panu Donaldzie Tusku, jeśli też go szanujesz, lubisz i cenisz.

#donaldtusk #polityka #bojowkadonaldatuska #tvn #bekazpisu
mentalista92 - Jak go słucham, to aż mi się miło na sercu robi.

"Nie strasz, nie s...

źródło: comment_1590601251tfFCcGeaFWXEfN1rgoirsV.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@xstempolx nie #!$%@?ł pieniędzy z ofe tylko przeksiegowal do ZUS. Zresztą to samo zrobił Morawiecki z drugą połową tego co zostało w ofe. Oczywiście to przęsło bez większego echa
  • Odpowiedz
@dafto w takim razie rząd pisu też #!$%@?ł. No dał jeszcze możliwość przelania tej kasy na IKE. Co wiąże się z zaleceniem od razu 15% podatku. ( ͡ ͜ʖ ͡) ale to jakoś wyborcom pis nie przeszkadza
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@przegrany_przegryw: no to jedziesz. Co takiego zrobił ci Tusk? O co konkretnie go obwiniasz? Tylko proszę nie #!$%@? do mnie jak typowy pisowiec w stylu "rozkradł cały kraj, wszystko by pozabierał..." itp. Podaj konkretne zarzuty wobec jego dzialan, które były wg Ciebie złe i jednocześnie nie miały ekonomicznego/społecznego uzasadnienia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mentalista92: @trox: za co mam go cenić?

Za podnoszenie podatków podczas kryzysu (w tym samym czasie gdy wypłacał swojemu rządowi nagrody - w kryzysie, przy rosnącym lawinowo zadłużeniu? WTF?)?
Za niezliczone afery i przekręty?
Za podniesienie wieku emerytalnego ludziom, którym brakowało kilku lat do emerytury i równie dobrze mogli mieć już na nią jakieś plany? Jasne, najlepiej każdemu podnieść do 99 bo przecież piniendzy nie ma to
  • Odpowiedz
@mentalista92: A dzięki komu PiS zyskał tyle poparcia jeśli nie PO i kto zrobił z siebie najśmieszniejszą opozycję? Reklamują się Wałęsą, sami ośmieszyli własną ideę tym KOD-em i nikt nie brał tego na poważnie. Uciekł robić za popychadło Merkel, opowiadał Trumpowi coś o Tusk tower, niech on się już nie odzywa.
  • Odpowiedz
nie #!$%@?ł pieniędzy z ofe tylko przeksiegowal do ZUS. Zresztą to samo zrobił Morawiecki z drugą połową tego co zostało w ofe. Oczywiście to przęsło bez większego echa


@jakacper: Aha, no to wszystko w porządku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Za niezliczone afery i przekręty?


@klamkaodokna: za które nikt go nie skazał, może jednak afery z dupy?

Za podniesienie wieku emerytalnego ludziom, którym brakowało kilku lat do emerytury i równie dobrze mogli mieć już na nią jakieś plany? Jasne, najlepiej każdemu podnieść do 99 bo przecież piniendzy nie ma to
  • Odpowiedz
za które nikt go nie skazał, może jednak afery z dupy?


@Royal_Email: no zobacz, Carlo Gambino też dożył swoich dni we własnym domu, ogladajac w TV mecz ulubionej drużyny. Nie ma żadnej mafii.

za to go szanuje. Umiał podjąć niepopularne
  • Odpowiedz
Zresztą to samo zrobił Morawiecki z drugą połową tego co zostało w ofe. Oczywiście to przęsło bez większego echa


@jakacper: no proszę, whataboutism w wykonaniu zwolennika po. Pisowi tez to pamietam, chciaz im o wiele wiecej mozna zarzucic
  • Odpowiedz
ciekawe czy to samo bys mówił jakby tobie go podniósł na kilka lat przed emerytura xD, tak jak napisalem, najlepiej podniesć do 99, decyzja niepopularna ale jak dobra dla budżetu!


@klamkaodokna: jakbym żył w pl to bym chciał żeby panstwo dawało minimalną emeryture równą dla wszystkich, a jak chcesz faktycznie nie martwic sie na starość to sobie sam odkładaj. Ale to dopiero byłby kwik że kradno i sie z umów
  • Odpowiedz
@xstempolx nie whatqboutism tylko to typowa retoryka pis. Nie twierdzę również że nie zrobił źle, tylko to że wyborcy pis myślą że Tusk przelał to na swoje konto

P.s. "What about" polega na przedstawieniu czynu dużo gorszego od zarzucanego. Ja podałem podałem przykład że rząd pis zrobił dokładnie to samo. Nikogo to nie wybielio, wręcz przeciwnie
  • Odpowiedz
@mentalista92:
Zasadniczo jak dla mnie polityk powinien trzymać się konsensusu między skutecznością, a przyzwoitością. U Tuska ten stosunek wynosi jakieś 99:1.
Co z tego, że to człowiek na poziomie skoro brakuje mu przyzwoitości? Ilu ludzi, którzy zaproponowali podwyżkę podatków osobiście wyrzucił z rządu?
Jak bardzo liberalny był jego rząd?
Czemu mimo zapewnień wybrał się do Brukseli zostawiając Kopaczową jako premiera, doprowadzając tym samym do wygranej PiSu?
Czy jest ktoś
  • Odpowiedz