Wpis z mikrobloga

@Mescuda:

Co wy z tymi zainteresowaniami? xD
Wyobrażacie sobie, żeby lekarz, programista, prawnik mieli czas na interesowanie się astronomią albo filozofią? xD

Wasze zawodowe rzeczy zabiorą wam 10-12 h dziennie. Do tego polecam 8h snu, lepsze odżywianie się, seks, trochę ruchu i wychillowanie, a nie jakieś superwymyślne "zainteresowania".
  • Odpowiedz
@Mescuda: ja wiem, że popularną opinią jest to, że p0lki to tępe dzidy i w ogóle, ale z drugiej strony ilość zainsteresowań o niczym nie świadczy
trzeba też umieć ciekawie opowiadać i tak, dla wielu pań nie liczy się to co jest mówione, a KTO mówi, jednak jeżeli masz brzydki ryj i jesteś nudziarzem, to masz dwa minusy. Jak ciekawie opowiadasz to tylko jeden ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Mescuda niech ma tego netfliksa, instagrama i podróże ale żeby potrafiła jeszcze rozwinąć jakiś temat, jakikolwiek, najbardziej banalny. Najczęściej jest tak, że facet musi #!$%@?ć jakieś fikołki i nadrabiać gadką za siebie i za nią
  • Odpowiedz
@Mescuda: co jest zlego w podrozach jako zainteresowaniach. Sam sporo czasu spedzam na zaplanowaniu a potem na samych wyjazdach. Do tego dochodzi geografia, historia, i laczy sie to z inna moja pasja czyli gotowanie/jedzenie.

Ale nie, wpiszesz sobie podroze w zainteresowaniach i ludzie mysla ze jestes taki plytki. A w dupie byli i gowno widzieli.
  • Odpowiedz
@Mescuda: w praktyce te całe zainteresowania wyglądają tak:
astronomia - potrafi wskazać wielki wóz
polityka - czytanie wykopu
historia - zna datę jednej wojny na jakimś #!$%@?
filozofia - im14andthisisdeep
fotografia - xD
sport - oglądanie meczu
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika: xd bo to najczęściej 2 tygodnie w Chorwacji lub tydzień w kurorcie we Włoszech, a dla odważniejszych Maroko lub przejażdżka na wielbłądzie w Egipcie i klepanie fotek pod pomnikami i innym szajsem lub klasyczne fotki jedzenia i swoich nóg na plaży ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mówię, że nie ma ogarniętych ludzi w temacie, ale często gęsto nie są w stanie podać nawet jednego sensownego
  • Odpowiedz