Wpis z mikrobloga

@tallman: no przecież tak działają katole i złodzieje prywaciarze - bedzie cały rok ruchał wszystkich na hajs po to żeby raz w roku z tych ruchanych pieniędzy dać dotacje na dom dziecka i z żoną opowiadać jacy to są dobrzy - mafia tak samo wspiera najbiedniejszych żeby mieć dupochron na mieście
@suqmadiq2ama: Jedyny podmiot który próbuje mnie ruchać to państwo (no i poniekąd kościół poprzez fundusz kościelny ale można to wrzucić pod właśnie państwo). I tak jestem pracownikiem, tak zarabiam dobrze, tak prywaciarz mnie nie rucha, a jak kiedyś będzie próbował to pracowałem na to by stać się takim pracownikiem i specjalista, ze odejdę i prędzej czy później znajdę coś. Zreszta za studenta pracowałem na magazynie i w markecie i tez nikt
@suqmadiq2ama: Nie zrozumiałeś. Nie mowie, ze nie ma Januszy Biznesu, bo są i trzeba ich maczetami. Natomiast ty mówiąc, ze prywaciarze dymają pracowników implikujesz, ze wszyscy to robią lub większość to robi - a to nie jest prawda. Kontynuując - warto spojrzeć na siebie i gdy natrafi się już na takiego Janusza to być już tak wykwalifikowanym robotnikiem/pracownikiem by powiedzieć mu #!$%@? i znaleźć inną prace. Nikt nie zadba o
@Riczard: Aha czyli jak cie wydyma janusz to idź do kogoś innego a janusz niech dyma kogoś nowego

Interesem janusza i ideą prowadzenia KAŻDEJ firmy nie jest rozdawanie zysku robolom a jego maksymalizowanie czyli zarabianie najwięcej płacąc najmniej