Wpis z mikrobloga

Chciałabym żeby mój niebieski miał pasję typu pieczenie takich pysznych pro-chlebków, robienie wloskiej pizzy czy ogrodnictwo. To on tylko jeździ na motorach po lasach i polach, nikomu to niepotrzebne, żadnego pożytku z tego nie ma :C
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@partycja_: niby niepotrzebne, ale może zna podstawy motoryzacji i naprawi Ci samochód, wymieni olej, albo zrobi inna głupotę i nie będziesz musiała jeździć do mechaników i wydawać na to hajsu
  • Odpowiedz
  • 0
@OLLEKS wiedziałam że będzie to pytanie jako pierwsze xD co to ma do rzeczy, skoro ja piszę o nim nie o sobie? Ale uwierz, że gdyby moją pasją były "aaaa makijaż i seriale" to osobiście dałabym sobie w mordę po napisaniu tego wpisu xD

@Waderra robię prawko i będę jeździć, ale zwykłym motorem, nie tym strasznym po polach i lasach.

@banjo nie, kompletnie nic nie ogarnia z tych rzeczy. Raz się umówili z kolegami na picie i ogarnianie motorów, to musiał dzwonić o 22 po innego który ogarnia mechanikę, bo tak porozwalali wszystko że motor nie
  • Odpowiedz
wiedziałam że będzie to pytanie jako pierwsze xD co to ma do rzeczy, skoro ja piszę o nim nie o sobie? Ale uwierz, że gdyby moją pasją były "aaaa makijaż i seriale" to osobiście dałabym sobie w mordę po napisaniu tego wpisu xD


@partycja_: Seriale i makijaż porównujesz do jazdy moto w terenie ? TO przynajmniej coś rozwija - psychika i fizyczność. I nadal nie odpowiedziałaś na pytanie.... Obowiązki nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@partycja_: zaproponuj aby wspólnie spędzić czas na takim zajęciu? Może się wkręci jak się mu spodoba a czynnikiem motywacyjnym będzie jak zobaczy że sprawia Ci to przyjemność. Wiem co mówię bo odechciewa się pieczenia jak druga połówka ma to gdzieś.
  • Odpowiedz