Wpis z mikrobloga

@Bekon2000: a byłeś ostatnio w gimnazjum? serio, to nie był problem konkretnie tej szkoły, tylko roczników wychowanych w taki a nie inny sposób. Ostatnie roczniki gimnazjalne to przyjemne knypki co sie zachwycają grami i graniem w gałe a nie okradaniem i bójkami. Owszem te dalej wystepują, tylko one występują także i w podstawówce i szkołach średnich. Chyba, że mówimy dalej o szkołach typowo osiedlowo-miejskich. te nigdy nie miały dobrej renomy, rok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nitro_Express: jako nauczyciel z dwóch, uczeń z 4 powiedzmy bo wiadomo znajomych też odwiedzalem. Jeżeli wyjedziesz mi z argumentem anegdotycznym - na bloku pedagogiczym psychologowie zajmujący się szkołami już dawno obalili mit tego że gimnazjum to zło bo się wrzuca dzieci na "głęboką wodę"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nitro_Express: owszem, ale co mam objechać 1000 szkół by móc się wypowiedzieć, kiedy random z neta mówi że gimnazja są złe bo miał #!$%@? go nauczyciela od historii? Pozatym zobacz druga część komentarza, badań psychologów już chyba nie podważysz
  • Odpowiedz
@OmarBongo 2001 rocznik Czyli gimnazjum kończyłem w 2017 i te ostatnie roczniki były takie jak mówisz , jestem ostatnim z tych normlaniejszych roczników bo u nas żyło się już smartfonami czy podobnymi rzeczami ale , mieszkam w mieście w którym mieszka 5000 ludzi i pobliskie wioski co daje gminie jakieś 10 tys mieszkańców i klasy były wymieszane Miasto i wieś I takie klasy były najlepsze :))
  • Odpowiedz
@Misticmac: ja tego nie neguje, sama reforma gimnazjalna została przeprowadzona po prostu źle. Dodatkowo, wtedy wiedza na temat wychowania dzieci też była średnia. Ale końcem końców udało się dojść do celu i wtedy je zlikwidowano xD
  • Odpowiedz