Wpis z mikrobloga

#fut #fifa20 Mirki, wpiszcie w komentarzu w której gracie dywizji oraz jaka jest Wasza normalna, standardowa ranga w LW. Od kilku tygodni siedzę w D5, nie mogę za cholere dostać się wyżej o_O. A w Lidze weekendowej zazwyczaj 17-19 zwycięstw. To normalne?

Fut swapy i inne wyzwania z DR strasznie popsuły ranking i poziom graczy jest beznadziejnie dopasowany. Jak sytuacja wygląda u Was?
  • 14
  • Odpowiedz
@1koziolek xbox, 1 dywizja mimo ze kilka razy spadalem po swapy do 4. Na PL tots w LW wbilem rekordowa dla siebie range E2 (26-4) wczesniej kilka razy e3 pod rzad. Teraz wbijam G1 bo pad totalnie mi sie rozkraczyl I galki nie trybia w te strone co chce jak klawisze L I R a to moj drugi pad w tej edycji I trzeciego dopiero kupie na 21. ( 2 tygodnie gralem
  • Odpowiedz
@1koziolek: te ich wyzwania przy okazji rozwaliły, że tak powiem procedure nowych graczy wchodzących do futa. W 18 i 19 bylem w div 1-3 a w LW G3 - gram od tygodnia i mam zloty sklad za 100k - DR to absolutna meczarnia z banda ikon i totosow w 9 lidze.
  • Odpowiedz
  • 0
@ozzi91 grałem na pc ostatnie 3 lata, wbijałem g3/G2. Teraz pierwsza fifa na ps4, regularne G2, wiele razy 19-11. Lekko łatwiej jest ale nie aż tak, że nagle 2 poziomy wyżej.
  • Odpowiedz