Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ze specjalnym pozdrowieniem dla @patrol798 ktory festiwal w Cheltenham od początku wskazywał jako źródło, które w #uk rozniesie wirusa ( )

Two major sporting events held in March "caused increased suffering and death", the scientist leading the UK's largest Covid-19 tracking project has said.

Data gathered from millions of volunteers found coronavirus "hotspots" shortly after the Cheltenham Festival and Liverpool's Champions League match against Atletico Madrid.


https://www.bbc.co.uk/news/uk-52797002

#anglia #wielkabrytania
  • 2
@adriano30: Słyszałem w radio dziś rano jak wstałem do pracy. Drugie skupisko zarażeń podali Liverpool i ich mecz z Atletico Madrid. Smutne to, że powiedzenie „calm down and carry on” stosują do wszystkich sfer życia, a z drugiej strony chcą być tak bardzo inni, lepsi chyba, od reszty świata, że się już gubią i nie wiedzą co robić, tak jak z kwarantanna wjeżdżających do UK po 8 czerwca, kiedy inne kraje
@patrol798: Ja to się nie dziwię, że zorganizowali wyścigi. Bo dla Anglików obstawianie wyścigów konnych to taki sam hazard jak w Las Vegas albo w Macau. A chlania podczas zawodów więcej niż w pubach podczas oglądania meczów.