Wpis z mikrobloga

Macie jakiś sposób na używanie aplikacji #yanosik w Apple #carplay w tle Google Maps? Próbuję różne ustawienia, ale albo w ogóle nie mam powiadomień, albo aplikacja przełącza audio w tryb rozmowy telefonicznej i jakość (również muzyki w tle) jest tragiczna, albo na początku jest bardzo głośne piknięcie że aż człowiek podskakuje.

Da się to jakoś ustawić żeby jakość dźwięku była dobra i najlepiej jeszcze mieć notyfikacje na ekranie? @Yanosikpl?
  • 10
@0xFAFARAFA: to kombo potrafi się co podłączenie telefonu inaczej zachowywać – ja się poddałem i jeden telefon jest podłączony do carplay i tam leci mapa+muzyka, a osobno stary telefon ogarnia samego yanosika. kanały audio nie zwalczają się nawzajem i nie mam też bólu że przy prędkości przelotowej zaczną mi się apki wysypywać

@0xFAFARAFA: @nadkomisarzmagister: ja robie tak: na ekranie telefonu yanosik, na ekranie carplay google maps i spotify. W yanosiku Ustawienia>dźwięki>wyjście> zmieniasz na domyślne - za kazdym podłączeniem to się zmienia na bluetooth i daje #!$%@? dźwięk. Mam betę, zgłaszałem im to pare razy. Na najnowszej becie zmienili sposób działania w tle, poprzedni mi bardziej odpowiadał
@0xFAFARAFA: I co dalej z tym Yanosikiem ? Ciagle nie mogą naprawić aby aplikacja wysyłała dźwięk do Bluetooth a nie przełączała się w tryb rozmowy telefonicznej przy podłączeniu przez CarPlay? Naprawdę to takie ciężkie do zrobienia jest? Człowiek aż podskakuje normalnie jak ten zacznie pikać!

#carplay #yanosik