Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuje jakiś Mirek w #mckinsey #wroclaw i opowie jak wygląda tam praca?
Chodzi mi o dział #it #programowanie

Jak wygląda rekrutacja, jakie są projekty, czy zawsze trzeba być w koszuli, jakich technologi używacie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecbf3bbb940832ef250e7e2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 6 lat w MacKinsey spedzilem z ostatnich 11 w korpolandii i powiem ci ze takiego korpo w korpo x korpo niema nigdzie. Zapomnij o wszytskich bzdetach jakie uslyszales na wykopie o IT i przygotuj sie na spotkanie z prawdziwym korpo :). Ja dostalem na maila maly projekt do napisania w R albo Pythonie , wzielem Pythona. Projekt wiazal sie z zaladowaniem danych zrodlowych ,posprzataniu ich, przerobieniu i wyplucia modelu ktory odpowie na kilka pytan odnosnie klientow uzywajacych jakiegos tam produktu bankowego
Czy odejda do konkurecncji
Kiedy odejda
Do jakiej grupy uderzyc wiekowo
Tyle mam w notatkach
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: Nie wiem czy to byl pocisk po mnie czy nie :)
A jak teraz wyglada rynek juniorow w IT? Serio pytam bo chetnie sie dowiem , placa teraz mniej czy wiecej ? I za co? Migam sie jak moge od rozmow kwalifikacyjnych u siebie w pracy a opowiesci wykopkow o tym programistycznym raju za 15k na reke po 3 latach w wieku 26 lat to sobie daruje :)

ps.
  • Odpowiedz
@Ultradesk: Nie, pocisk nie, coś Ty. Raczej taka uwaga, że teraz to dają słabe pensje na start a dojście do 15k jest trudne i dostają to najlepsi, bo napisałeś, że 15k na rękę to żaden wyczyn - dla Twojego "pokolenia" na pewno, dla dzisiejszego to raczej mem jest.
  • Odpowiedz
@Ultradesk: dlaczego pracowałeś po 14h dziennie? Czułeś taką presję w związku ze specyfiką projektu czy po prostu każdy tam tak miał? Aż tak deadliny cisnęli? A te nadgodziny to płatne czy w ramach podstawowego wynagrodzenia?
  • Odpowiedz