Wpis z mikrobloga

Da się jakoś obejść #allegrolokalnie - największą wylęgarnie oszustów i krętaczy w Polskim internecie? Próbuje sprzedać skina z cs'a i już 4 raz ktoś go kupuję, twierdząc że pieniądze odblokują się po przesłaniu przedmiotu. Nie skomentuje, że szanowne allegro woła 9% prowizji, za sprzedaż na ich 'wybitnej' platformie. Równie ciekawym zjawiskiem są też janusze, oferujący 30-50% ceny, normalnie gorzej niż na olxie xD
#allegro #csgo
d.....x - Da się jakoś obejść #allegrolokalnie - największą wylęgarnie oszustów i krę...

źródło: comment_1590411021sPDfP87Mu0JoYKRwU3q4sH.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@demonox: Nic z tym nie zrobisz. Sam mam wystawionego skina i również mi go zdejmowali z 5-6 razy. Teraz jakoś się uspokoiło i nikt nie zdejmuje go więc chyba oszuści się ogarnęli, że się nie dam nabrać... Mój kolega również wystawiał skina za jakieś grosze i co ciekawe kupił u niego ten sam scamer co i u mnie xd.
  • Odpowiedz
@demonox: @ReevoX: Nie wiem po co na allegro tam lipa albo scam i podrabianie potwierdzeń albo janusze i negocjacje 50% ceny,Na stronach ze skinami bitskins,cs.deals i nie nikt nie truje dupy a,że jest za $ i międzynarodowe to szybciej znalezć klienta.
  • Odpowiedz
@cr_7: Zawsze też istnieje ryzyko padnięcia strony/bot dostanie bana na trade od Valve i masz po itemkach. Niby rzadkość ale były już takie przypadki. Na allegro w całkiem ciekawych cenach udaje mi się sprzedawać przedmioty. Nie jest źle. Porównywałem za ile mogę sprzedać Fade na csdeals i na allegro, i wyszło mi, że szału nie ma na csdeals, a musiałbym swojego Fade im wysłać do ich bota ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@ReevoX: Ale tu nie chodzi o szał cenowy a spokój od scamerów i januszy.
No rozumiem twoje obawy bo to tylko strona ze skinami,ale no op pytał jak obejść allegro lokalnie to chyba takie strony najlepiej jakieś legitne które działaja od dłuższego czasu a nie tydzien ;)
  • Odpowiedz
@cr_7: To prawda to co napisałeś o allegro. Jednak w moim wypadku to trochę się uspokoiło, jedyne co to czasem potrafią napisać ze śmiesznymi propozycjami, ale takich już ignoruję bez odpisywania :).
  • Odpowiedz
@demonox: Fajny nożyk. Jak możesz to daj znać za ile udało się go sprzedać i ile dostałeś po tych wszystkich prowizjach na konto bankowe, to może i ja się skuszę coś tam wystawić..
  • Odpowiedz
@Destroyer98: samo sie anuluje? no nie wiem, jak do tej pory jak nie dopilnujesz i nie zglosic to raczej z automatu pobiera prowizje...
@demonox: no niestety normalka, wystawiam kose za 300, gosc mi proponuje 150 piszac jedynie "150" w wiadomosci... odpisuje mu wiec tylko "nie dzieki", kolejna wiadomosc "160".
  • Odpowiedz