Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, może ktoś mi pomoże i powie, o czym może opowiadać native speaker dzieciom z klas 2 i 3? Management mocno naciska na te spotkania, ja się męczę, bo nie wiem, co wymyślać, żeby było w miarę prosto, a oni słuchają z taką zblazowaną miną... Już mam dosyć. Przerobiliśmy ostatnio różne święta w USA (laska jest ze Stanów) #pytanie #kiciochpyta #angielski
  • 7
@GlajDem8: To z jedzeniem to fajny pomysł, zaraz chyba ruszę do tego.
#!$%@?, no czy długo jeszcze będę się męczyć? Jeszcze połowę wakacji mi zabierają na początku i końcu oraz kilka dni w trakcie, bo "egzaminy"... To ja już wolę normalną pracę z normalnym urlopem i luzem po pracy oraz znacznie wyższą wypłatą, przebranżawiam się jak tylko będę mogła.
@GlajDem8: @GlajDem8: @GlajDem8: Teraz pracuję w prywatnej szkole, ale podstawowej. Ciśnienie na jaknajwiększe starania i #!$%@?, ale niestety wypłata tego jakoś nie odzwierciedla... Obawiam się, że w szkołach językowych zarabia się podobnie :) a jeszcze dzień rozwalony, bo raczej popołudniami się chodzi, wszędzie umowa zlecenie, więc na takiej pandemii też by była średniawka z kasą. Ogólnie mocno myślę o jakimkolwiek korpo i przyuczaniu się jakichś miękkich skilli