Wpis z mikrobloga

W dzisiejszych czasach często widzi się w necie głupie dzieciaki odwalające żałosne akcje, posługujące się wulgarnym językiem, słuchające wulgarnej muzyki itd. Zawsze jak widzę w necie takie akcje myślę sobie jak dobrze, że jak ja byłem dzieciakiem to portale społecznościowe i internet jeszcze raczkowały i nie mogłem z ziomkami wrzucać do neta tego co robiliśmy.

Pamiętam czasy jak na osiedlu zapanowała moda na "Yamakasi" i "parkour". Wszyscy chcieli skakać po dachach ale nasze próby wyglądały raczej jak z "the office" do akompaniamentu twórczości Ryszarda Waldemara Andrzejewskiego aniżeli "Sztuka przemieszczania się w jak najkrótszym czasie z punktu A do punktu B, pochodząca z Francji forma aktywności fizycznej." XD

Szybko uświadomiliśmy sobie, ze pakrkourowcy z nas marni. Kolega patrząc na nasze popisy przypomniał sobie, że stary przyniósł mu dvd z filmem i te nasze popisy bardziej przypominają mu ten film a nie jakieś tam jamakaszi xd. Tak, tym filmem był Jackass. Po seansie wszyscy byli wniebowzięci i oczywiście postanowiliśmy spróbować. Skocznie, skakanie z rusztowania, przyjmowanie ciosów piłą, wywracanie się, pojedynek na plaskacze, przyjmowanie kulek z asg, zjazd na desce żeby przywalić w drzewo, wojna na wózki z marketu i jeszcze wiele innych a to wszystko nagrywane Sony Ericssonem K320i kupionego za pieniądze z komunii świętej XD. Oczywiście nie wyglądało to tak jak w filmie a raczej żałośnie ale było groźnie. Nie trwało to długo. Mianowicie do momentu aż kolega rozwalił sobie łeb o schody. Przeżył ale bez szwów się nie obeszło. Wcześniej rodzice widzieli niektóre głupoty i grozili, że jak nie przestaniemy to będzie dupsko łojone ale nic tak nie przemawia do dzieciaka jak plama krwi na schodach biblioteki miejskiej xd. Jak dobrze, że wtedy nie mieliśmy internetu odpowiedniej prędkości żeby to wrzucać, bo pewnie wiadomości w tv zrobiły z nas temat dnia. xd

#dziecinstwo #nostalgia #yamakashi #jackass #przegryw #dziecineostrady
DoktorNauk - W dzisiejszych czasach często widzi się w necie głupie dzieciaki odwalaj...
  • 1
  • Odpowiedz
@DoktorNauk xDDD

Bardzo często też się cieszę, że za dzieciaka nie było jeszcze mody ani dobrych możliwości na wstawianie wszystkich nagranych głupot do internetu, bo teraz byłby niezły wstyd xD
  • Odpowiedz