Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 188
@pokemonowa: facet nawet nie ma pojęcia jak ratuje dupę takim nastolatkom jak ja. Możecie mówić co chcecie, ale brak ojca to najgorsze co może się nastolatkowi przytrafić. Nawet nie wiem czy nie jest to gorsze od posiadania jego złego wzorca
  • Odpowiedz
@QHiN: Moja pierwsza myśl była taka sama, ale jak się nad tym zastanowiłem doszedłem do wniosku ze widziałem setki razy jak robi to mój tato. W taki sposób się nauczyłem. Wielu rzeczy uczymy się od rodzicow poprzez podpatrywanie, jak nie ma ojca to nie ma od kogo podpatrywać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Jaracz_Joint: A co tu jest do nauki? Przesuwasz maszynką po skórze tam gdzie masz włosy, a nie chcesz. Mnie nigdy czegoś takiego nie uczono
  • Odpowiedz
@pokemonowa: Internet jest ogólnie niesamowity bo wyrównuje te wszystkie edukacyjne braki z dzieciństwa.
To całe #!$%@? boomerów "teraz to młodzież nawet nie wie jak obrazek na ścianie powiesić" to żart, nawet jeżeli młodzież nie umie to co z tego jak są w stanie po 15 sekundach odpalić film, który im tłumaczy krok po kroku jak to zrobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Rzuku: do nauki może nie ma za wiele. Ale chodzi o tradycje i więź pomiędzy ojcem a synem. Jest to część wychowania po prostu. Ktoś kto tego nie doświadczył tego nie zrozumie ¯_(ツ)_/¯

Podobnie możesz powiedzieć o wbijaniu gwoździ albo rabaniu drewna, przecież to proste czynności!
  • Odpowiedz