Wpis z mikrobloga

@NoKappaSoldier73: @Hamza:

Filmików wędkarskich z Ameryki mi wystarczyło już po pierwszym, gdzie losowy janusz złowił pstrąga jigując obrotówką xD

Tak samo mnie irytuje robienie contentu ze zbiorników komercyjnych/hodowlanych. Ja wiem, że to wciąż nie jest najłatwiejsze w świecie łowienie ale ekspertów tam nie spotkasz, mało się dowiesz z takich filmików, przyrody i piękna polskich wód też nie zaświadczysz za dużo.
@Mufi: Mocno przeinaczasz moją wypowiedź, ale w gruncie rzeczy połowicznie trafiłeś.

Nie chodzi o samo to, że ryby są. Są to albo ryby ledwo wpuszczone z hodowli (wspomniany pstrąg) co by pewnie na kukurydzę wzięły albo w najlepszym wypadku Bassy - ryby mega agresywne, takie okonie na sterydach. Te drugie też czasem (jak na filmiku powyżej) są trzymane i karmione w akwenach prywatnych, więc atakują wszystko co się rusza. I potem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Amasugiru: Gość z filmu robi dobrą robotę pokazuje krok po kroku tworzenie każdej przynęty omawia prowadzenie i jest do tego nutka humoru a to że są ryby w akwenach gdzie łowi to ¯\_(ツ)_/¯ jak dla mnie bardzo wartościowy kanał jeśli chodzi o Stany.