Wpis z mikrobloga

@bloodguy: po złamaniu główki kości ramiennej jakieś 2 miesiące, żeby zacząć biegać i 3 miesiące powrót na rower. O pełnej sprawności jeszcze nie mówię, bo w dalszym ciągu są zakresy niemożliwe do wykonania (a minęło pół roku od złamania).

  • Odpowiedz
@bloodguy: Zależy jakie złamanie. Kilka lat temu złamałem palec i po miesiącu już jeździłem.

po złamaniu główki kości ramiennej jakieś 2 miesiące, żeby zacząć biegać i 3 miesiące powrót na rower.


@sz-n: U mnie podobnie przy podobnej kontuzji z 7 lat temu. Pełnego zakresu nie odzyskałem do dziś bo brakuje jednego mięśnia którego miejsce mocowania w kości zostało trwale #!$%@?.
  • Odpowiedz
@bloodguy: jak miałem 8 lat złamałem rękę, ale pewnie to się nie liczy.
w 2017 na zjeździe wpadłem na drzewo (podobno, ja nie pamiętam nic). Ale tylko nos miałem złamany. W sumie to samo złamanie nie przeszkadzało już po 4 tygodniach. Uraz psychiczny pozostał na ok rok, albo nawet dwa, po 6 miesiącach już w miarę swobodnie jeździłem. W tym roku, mam już KOMy na zjazdach ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@bloodguy: Złamanie w dwóch miejscach w kostce. Lekarz mówił, że bez operacji będę kaleka a i być może z operacją też. Nie zgodziłem się na operacje i po roku jeździłem już na rowerze i nie mam żadnych dolegliwości, a minęło już z 5 lat.
  • Odpowiedz