Wpis z mikrobloga

Znacie może jakieś zawody, czy też w sumie bardziej firmy, w których można mieć bardzo elastyczny grafik przystosowany do swoich potrzeb? Np żeby dało się połączyć pracę z nauką w szkole, czyli przykładowo pracuję w weekendy pełne 8 czy też 12 godzin o danych godzinach, ale na tygodniu w zależności od mojego planu lekcji przepracuję 4 czy 6 gpdzin w zależności od moich możliwości. Plan mam tak różnorodny, że np jednego dnia zaczynam o 7:10, uczę się do 15 (więd np na 4-5 gpdzin możnaby iść do pracy po szkole), albo od 7:10 do 12, więc też potem jest czas na pracę. Chodzi mi o połączenie szkoły z pracą i szukam jakiejs firmy która ma taką możluwość
#praca #mlodziez #nauka
  • 9
@Szamotowy_Marian: No właśnie też o tym myślałem... Tylko czy pracując w takim trybie np w Maku można wyciągnąć jakąś dobrą wypłatę?.. Bo na temat wynagrodzenia w McDonald's różne opinie słyszałem. Niektórzy twierdzą, że jest spoko, a inni że dużo się nie zarobi
Bo na temat wynagrodzenia w McDonald's różne opinie słyszałem. Niektórzy twierdzą, że jest spoko, a inni że dużo się nie zarobi


@xWiteQx: pewnie zależy, czego się oczekuje, z reguły jest to minimalna albo coś koło tego
@tak_ze_ten: Generalnie oczekiwałbym takiej stawki żebym mógł jakoś spokojne żyć, najlepiej nie na zasadzie od pierwszego, do pierwszego, tylko żeby jescze coś móc odłożyć, mimo że kilkanaście tysięcy na start mam odłożone.
Z tego co patrzyłem na początek można otrzymać 10-12 zł, ale to jest pewnie zarobek brutto, więc nie wiem ile z tego zostaje na rękę
@xWiteQx: może spróbuj na jakiejś budowie, tylko czy jesteś już pełnoletni ? Szkoła i praca czy studia i praca jest spora różnica :) najniższa krajowa to 13 brutto czyli Łączna kwota miesięczna przy średnim czasie pracy 168 godzin to 2600bruttoczyli koło 2200 na rękę. Osoby przed 26 rokiem życia mają więcej :) mundurówka ma dosyć elastyczny czas pracy :) może zrób kurs tworzenia stron internetowych ? I zostań tak zwanym junior
@Krasnal_eg: No ogólnie za kilka miesiecy będę miał 18 i chcę się już zwinąć z domu, zacząć samemu utrzymywać, ogarnąć mieszkanie itd. Dlatego chcę też jakąś pracę taką właśnie elastyczną ogarnąć żeby coś zarabiać na to mieszkanie i podstawowe jakieś wydatki. Niby najprostszą opcją byłby ten Mak
Chodzę do technikum, więc też te godziny lekcji są różne bardzo. Dodatkowo w mojej szkole co kilka miesięcy zmienia się plan. W pierwszym półroczu
@xWiteQx w gastro zawsze było z tym najłatwiej, ale teraz taki czas, że może być ciężko ze znalezieniem czegoś. Jakieś amazony itd też zatrudniają np w trybie weekendowym po 12h w sb i ndz. Niektóre miejsca często potrzebują chętnych na jakieś zmiany nocne, magazyny, przyjmowanie towaru, jakbyś napisał gdzie szukasz to może ktoś z Twojej okolicy coś Ci podpowie