Wpis z mikrobloga

Serio oglądaliście ten kanał? Przecież to było dla dzieci z dałnem, nie było tam nic ciekawego co byśmy nie wiedzieli i jeszcze w powolny sposób opowiadane. 3 poziomy niżej od fachowej wiedzy i innego tego typu programów. #scifun
  • Odpowiedz
@AAA90: Ładny pokaz ignorancji kanału z Twojej strony. Kolejny krytykant co sam nic absolutnie nie wniósł do branży popularnonaukowej ale #!$%@?ć się musi xD
  • Odpowiedz
@hakeryk2: Już widzę jak Henryk np. słowem nie skrytykuje jakiegoś utworu muzycznego, bo w końcu sam absolutnie nic nie wniósł do branży muzycznej. xD Możesz odbić piłeczkę i podać jakiś materiał jutubera, w którym mówi coś naprawdę interesującego, wykraczającego poza materiał szkolny oraz to co można znaleźć na cioci Wikipedii. Może miałem pecha i akurat na taki nie trafiłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@AAA90: na kanale popularnonaukowym stargetowanym do zwykłego człowieka który nie jest za bardzo into nauka, nie będzie materiałów o zaawansowanej fizyce, bo to by trafiło do dużo mniejszego grona osób

Moim zdaniem scifun jest szanowany za sposób w jaki przedstawia wiedzę, często kontrastujący z nudnymi formułkami z wikipedii albo ze szkoły. Za to również go szanuję, bo o ile na codzień nie interesuję się biologią albo fizyką, to dowiedziałem się od
  • Odpowiedz
@Clint_Westwood: i właśnie przez takich buców jak ty nauka będzie dalej dla "elit" które będą narzekały jaki to lud jest ciemny. Bo jak znajdzie się ktoś z zajawką kto wyjaśni sporo rzeczy prostym i przystępnym językiem to wielkim naukowcom pęka dupa xD
  • Odpowiedz