Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie bawi, kiedy katole twierdzą, że cywilizacja chrześcijańska dała moralność, dając kodeks, przykazania xD
Problem w tym, że przykazania te były znane o wiele wcześniej xD
A co dała teligia katolicka?
Tresowanie za pomocą wstydu, poczucia winy, ostracyzmu, durne podporządkowanie w hierarchii, co przekłada się na pomijanie swoich potrzeb na rzecz innych xD Czy o czymś zapomniałem?
#bekazkatoli #ateizm #religia #polska #neuropa
generalnyprzeglad - Strasznie mnie bawi, kiedy katole twierdzą, że cywilizacja chrześ...

źródło: comment_1590332693CfV8ip0xUefBktBjmhP0Iz.jpg

Pobierz
  • 24
@generalnyprzeglad: Kiedyś oglądałem dokument o Świątyni Szatana w USA i była taka sytuacja, że sataniści chcieli pokazać niewywiązywanie się z pierwszej poprawki konstytucji(wolność wyznaniowa) przez rządzących umieszczających tablicę z dziesięcioma przykazaniami na terenie publicznym i sataniści zaproponowali wstawienie obok posągu Baphometa. Konserwatywny senator argumentował odmowę wstawienia ich pomniku tym, że tablica z dziesięcioma przykazaniami nie ma charakteru religijnego, tylko nawiązuje do pierwszych spisanych praw w historii ludzkości.
Sprawdziłem w wikipedii i
@Emerkaes No, widać ze coś tam z historii załapałeś, ale to jak ją przedstawiłeś to totalna groteska. Sataniści wystawili posąg w momencie gdy rozprawa Oklahoma vs ACLU była już w toku, dodatkowo kościołowi Satanistycznemu odmiówiono udziału w procesie.
"...tablica z dziesięcioma przykazaniami nie ma charakteru religijnego, tylko nawiązuje do pierwszych spisanych praw w historii ludzkości...."
Nikt nie argumentował w ten sposób słuszności postawienia tego pomnika, mówiło się za to o wpływie dekalogu
O czym zapomniałeś? Przyjmowanie chipsa do buzi na klęczkach z głową na wysokości krocza szamana i twierdzenie że #!$%@? się ciało żyda sprzed ponad 2 tys lat? Tak właściwie to coś symbolizuje czy jest tylko przygotowaniem na inny rodzaj uświęcenia przez kapłana?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Warto też wspomnieć, że pomniki obrazujące X przykazań w Arizonie i Oklahomie zostały zniszczone po mniej niż 24h od ich postawienia. Posąg Baphometa jest cały.


@kermaszkeszko01: co za żałosna manipulacja, syndrom oblężonej twierdzy. Co z tego, że to chrześcijanie zaczynają dewastacje na innych obiektach i do tego narzucają innym swoją religię... Poza tym nie słyszałem o jakichkolwiek zniszczeniach nielegalnych pomników religijnych, za to te postawione przez przeciwników były opluwane, brudzone, malowane
@generalnyprzeglad: xDD Ten argument a raczej jego brak - "udowodnij że boga nie ma"
W ten sposób można przepchnąć każdą bzdure, każde gówno, ja powiem że we wnętrzu księżyca mieszka jednorożec i udowodnijcie że nie i będę paradował jako pseudonaukowiec XD
Oni nie rozumieją jak działa nauka, ten kto wysuwa hipotezę ten musi ją udowodnić, na odwrót to nie działa xD
Ludzkość bez żadnych wartości nie przeżyją. @Janusz_Rekina: Pierdoły. Zakładasz, że wartością jest jedynie to co uznajesz za wartość xDD


To samo można powiedzieć, że o twoim poście, czyli wysryw: "Tresowanie za pomocą wstydu, poczucia winy, ostracyzmu, durne podporządkowanie w hierarchii, co przekłada się na pomijanie swoich potrzeb na rzecz innych" to pierdoły.