Wpis z mikrobloga

Posiadam telefon Xiaomi Redmi 3S pro 3/32 i ostatnio zaczyna mnie denerwować zawieszający się system i problemy z niektórymi apkami. Szukam jakiegoś poradnika który pomoże mi zrootowac telefon i wgrać jakiś czysty android (z działającymi funkcjonalnosciami google store). Nie musi być to poradnik dla totalnych gamoni bo coś tam ogarniam, szukam bardziej godnej polecenia wersji systemu android, i ewentualnie jakiegoś linka do poradnika

#android #xiaomi #root #rootowanie
  • 12
  • 0
@PurpleHaze Raczej nie bo problemy mam już od dawna. Np nie działa mi netflix, a babeczka na infolinii powiedziała że tak, wiedzą o tym i mam czekać aż to ewentualnie naprawia. To samo mam z yanosikiem więc już mi się nie chce czekać, tym bardziej że mam teraz służbowy telefon w zapasie więc jak coś uwalę w tym to nawet nie będzie bardzo szkoda
  • 0
@Adam059 musiałem cofnąć się do miui że strony miuipolska. Wpadłem w pętle po instalacji systemu gdzie zamiast systemu bootowal mi się twrp. Przez jakiś dwie godziny próbowałem to ogarnąć aż w końcu się poddałem. Jak będę dalej miał problemy z miui to pewnie spróbuję znowu z tym lineageos
@Delfin17: pewnie zrobiłeś wipe na wszystkie partycję co jest błędem przy custom romach opartych na miui. Wgrał ponownie przez miui flash globala i następnie zrob wipe partycji data i wtedy instaluj zipa z custom Romem