Wpis z mikrobloga

@Illidank: Gównocontent dla dzieci typu pompuje gumkę na głowie za tysiąc złotych. Dzieciaki naśmiewają się z dziadków/rodziców, że oglądają jakieś paradokumenty typu trudne sprawy czy inny shit, a sami idą i odmóżdżają się oglądając to "coś". Osobiście bym się #!$%@?ł, jakby moje dzieci oglądały coś tego typu. Totalne robienie wody z mózgu młodego człowieka.
  • Odpowiedz
@Trapowy2115: @duzeelobenc: szanowni młodzi ludzie, nie każdy ogłada na YT filmiki dla nastolatków, uwierzcie, ja też nie wiem co to za laska, ale od razu widzę, że ma powiązanie z tym całym Frizem, który w sumie jest mądrym człowiekiem, bo robi dobre pieniądze na dzieciakach, to się ceni, a czy to co tworzy jest dla nich dobre? Według mnie jest dobre tylko dla kieszeni Friza i jego współtwórców
  • Odpowiedz
@Illidank: wchodząc na główną YT jest masa takich materiałów, ale są dodatki do przeglądarki które blokują niechcianych twórców, polecam, pozbądź się tego raka i sobie ich poblokuj
  • Odpowiedz
@handler: @Illidank: jeśli chodzi o ta łaskę to tez nie wiem kto to jest, napisałem, typowe, bo na wykopie to jest typowe zachowanie. Na przykład jak umrze ktos w #!$%@? znany, przypuśćmy raper to i tak przyjdzie ktos i napisze: „kto to w ogole jest?” Lub coś podobnego, pomimo, ze zna owa osobę lub sprawdzenie kto to w Google zajmuje 2 sekundy, to takie okazanie pogardy dla danego
  • Odpowiedz
@andrzeju1: @Trapowy2115: wiem kim jest friz, bo moj szwagier ma z 11 lat i cos tam kiedys pokazywal xD wiem tyle ze to typowy smiecio creator dla dzieci ktory robi to w 100% dla hajsu (co szanuje) ale ogladanie takiego contentu w moim wieku tj ~30 lat mija sie z celem, nawet na zmarnowanie czasu wolal bym ogladac jakis finaly starcrafta z 2001 roku xD tak wiec nie
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: wiesz dla mnie to zwyklacka laska jak każda inna, podpisana imieniem i nazwiskiem, więc nie googluje, gdybym podejrzewał że ma coś wspólnego z youtubem to bym nie pytał nawet, ale zdziwiło mnie że to pusty kanał
  • Odpowiedz