Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=TLk_oaTy2Gs

Jeden program Święcickiego i Kapicy potrafił mi przekazać więcej niż ostatnie programy na kanale sportowym. W końcu się dowiedziałem jak wygląda sytuacja w Napoli z mediami i dała mi szersze patrzenie na Piotra Zielińskiego. Jak sobie przypomnę te przemielone marudzenie Smokowskiego "wiemy jaką mamy sytuację, jak tam się czujesz Krycha w epidemii?, no ciężka sytuacja nastała, nic jeszcze nie wiemy, jak tam żyjecie, dużo ludzi tam jest?"... Nie wspomnę o niektórych misji futbol, w której tylko dało się usłyszeć kolejne teksty o zielu "musi się odblokować" i tylko tyle. Słuchałem z zaciekawieniem chłopaków, mam nadzieję, że rozwiną się, bo rzeczywiście mają wiedzę. Smoku zaraz zrobi kolejne top 10 (podobno ktoś nawet w tym mu pomaga), Stanowski jeszcze daje radę ze swoim formatem. Pol tylko u siebie na streamach w miarę fajnie to robi, bo robi interakcję z widzem na czacie. O Borku nie wspomnę, bo tutaj już się koleś spalił. Wejść na kanał sportowy jeszcze warto ze względu na Pinderę/Durdę/Saletę mówiących o boksie, ale nie wszyscy się nim interesują. Ja tam chłopakom życzyłem dobrze. Ale tutaj uwydatnia się kto spowalnia proces rozwoju. Ligi Egzotyczne mocno na +. Ruszyła bundesliga i Pol u siebie na kanale od razu robił streama, bo najarany fest był na oglądanie piłeczki to i ludzie chwycili, weszli, było z 3k-4k widzów.
#kanalsportowy
  • 6
  • Odpowiedz
@Metiu1231: To jest śmieszne, że Stano który w sumie nie był jakaś telewizyjna bestia zjada Smokowskiego i Borka którzy w tv robią już długie lata. Pol jako internetowy śmieszek sprawdza się dokładnie tak jak myślałem, ciekawe jak się to rozwinie, bo póki co to bardziej się zwija
  • Odpowiedz
@kosteq64: ale oni w tv komentowali mecze i uczestniczyli w studio. Co to ma do własnych programów na yt oraz hejt parku?
Druga sprawa, że poprzez powszechną znajomość angielskiego oraz rozwój internetu, ludzie zaczynają dostrzegać brak wiedzy analitycznej i merytorycznej u w/w panów. Zupełnie nie oglądam serie A i w ogóle mnie ona nie interesuje, ale jak dla mnie Świecicki jest obecnie topem dziennikarzy sportowych w Polsce. Jeden z niewielu
  • Odpowiedz
@Metiu1231: Co tu dużo kryć, misiowie puszyści myślą, że za samo nazwisko będą stać na piedestale dziennikarstwa piłkarskiego. Jak dotąd tak się dzieje, lajki lecą wiadrami pod różnymi materiałami. A goście z Eleven (zarówno 2AngryMen, jak i goście od Foot Truck Live) mają rzecz jasna pasję i wiedzę (która mnie, futbolowego Janusza trochę przeraża, bo nie wiem czy dziennikarz musi mieć tak pojemny dysk twardy żeby pamiętać składy drużyn sprzed
  • Odpowiedz