Wpis z mikrobloga

Czemu wy robicie szum i ogladacie 207 i tego calego slawka? Tak na nich #!$%@? a wy tak naprawde ich utrzymujecie, menela nie ogladalem nawet jednej minuty od 3-4 miesiecy, bo nic ciekawego nie nagrywał (odkad nie pije) i wiem że się zawiodę jak wlacze filmik... Wbilem ostatnio na Jego kanal a tam wyswietlenia od pol roku poszly z 500%, czemu go oglądacie? Hejtem napedzacie mu tylko wyświetlenia... A o tym calym Sławku to az mi sie nie chce wypowiadać, nie znam go bo z rok temu ogladnalem pol minuty ktoregos jego gniota i stwierdziłem, ze typ nie ma wogole jakiejs charyzmy, zero jakiegokolwiek potencjalu i od tego czasu nic z nim zwiazanego nie widziałem, wiec ludzie po co sledzicie ich kazdy film? Zróbcie sobie jakis tag i w**ie*dalać z
#kononowicz bo tego sie nie da juz czytać. A jak widzę słowo 'lateks' to wydaje mi sie, ze większość tych co to piszą nie skonczyli nawet 18 lat.... Gimba sie robi z tego wykopu... #patostreamy
  • 2
@Waldemarrr: o to to to
ja to widze tak ze to bobolaki od menela tu tego srawka forsuja, nakrecaja na niego hejt a potem menel nagrywa o srawku wysrywy i tu tez wstawia kreujac sie na bohatera ktory wyzwoli uniwersum od latexow... tylko ze latexow juz dawno nie ma, sradek w bielsku nic nie moze a jego pacynka i tak robi co chce i jak jej wygodnie.
to tylko chodzi o