Wpis z mikrobloga

barracuda tez na celowniku ale #!$%@? nie chce tanieć :D


@Igorsky: bo niecałe 2 miesiące temu dopiero weszła do sprzedaży i masz ją dostępną tylko w lego shop i lego store. Za 1.5 miesiąca będziesz już miał w szerokiej dystrybucji i ceny powinny polecieć w dół
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Igorsky: niezależnie od tego ile jeszcze będzie na rynku 560 to za drogo, będzie taniej, ja celuję w okolice 500 zł. W 3 poprzednich modularach 70% ceny katalogowej było osiągalne w promocjach to i tutaj będzie :) dobra okazja dziś to był warsztat na rogu za 560, 67% ceny katalogowej
@damw: tylko nie wszystkie Ideas mają taką samą moc, np. Flinstonowie czy ta książka, to tylko na początku był hype, a teraz nikt tego nie kupuje. Podobnie pewnie będzie z tym całym Kubusiem Puchatkiem xD
tylko nie wszystkie Ideas mają taką samą moc, np. Flinstonowie czy ta książka, to tylko na początku był hype, a teraz nikt tego nie kupuje. Podobnie pewnie będzie z tym całym Kubusiem Puchatkiem xD


@stresS: ale książka jest w sprzedaży od listopada 2018, a Flintstones od marca 2019. Osoby, które miały kupić już kupiły. To samo będzie z Kubusiem puchatkiem, i to samo będzie z 21322 - osoby zajarane kupią teraz,
@Veyn: widziałem wiele recenzji i set nie powala, wychowałem się na tej bajce, ale ni chu chu nie czuje takich klimatów w LEGO, lubię licencje ale to nie dla mnie. Stary chłop ze mnie, uwielbiam minionki i wszystko co z nimi związane, nawet różowy kiedyś kupił mi pendrive z minionkiem, ale LEGO z tej serii również jakoś dla mnie meeeh.
@stresS: ja tez tak mam np. z Harrym Potterem

Ale ten zestaw akurat super wykonany, no i w promocji naprawde fajnie wypada cenowo, nalezy go traktowac jako tani zestaw, a ma fajny pojazd, domek, 4 minifigi, wszystko w licencji