Wpis z mikrobloga

Co to za rodzaj przesyłki LB...SG? przy składaniu zamówieniu wybrałam ASS i doręczenie do paczkomatu - ale raczej Chińczyk wysłał tak jak mu się podobało - w opisie deklarowany termin doręczenia do 27/05. Śledzenie urywa się na 13 maja. Na stronie PP przesyłki o takim numerze też nie ma. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację?
#aliexpress
kaja10 - Co to za rodzaj przesyłki LB...SG? przy składaniu zamówieniu wybrałam ASS i ...

źródło: comment_1590143357FNoZnM1bRoKyBdlKGcOpfK.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to, że wybrałam paczkomat i tak czy siak ta paczka teraz do mnie nie dotrze, bo adres doręczenia jest adresem paczkomatu, a przecież chyba tylko ASS jest powiązane z inpostem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaja10:

w opisie deklarowany termin doręczenia do 27/05.


Po co na to patrzysz?

Poinformuj swoją pocztę że będzie taka przesyłka i będzie z nią taki problem, może ogarną, jak nie to pójdzie zwrot.
  • Odpowiedz
@Andczej: Patrzę bo przesyłki w tym deklarowanym czasie jak dotąd zawsze do mnie docierały, zawsze wybieram ASS. No raczej poczta tego nie ogarnie, zresztą dlaczego miałaby. Miało to dotrzeć do paczkomatu, pierwszy raz zamawiałam w tej sposób i myślałam, że nadawca widzi, że jest to jakaś inna opcja wysyłki do "maszyny", a nie na adres domowy, ale jak się okazuje nie widzi. Ta przesyłka ostatecznie pojawi się w śledzeniu PP?
  • Odpowiedz
@Andczej: No tak - sugerowanym - ok. Niemniej nigdy nie czekałam na ASS dłużej niż 14dni, zawsze super szybko wszystko docierało o ile sprzedawca właśnie nie wysłał jakąś inną opcją. No nic. Dzięki za odzew.
  • Odpowiedz
@kaja10: Miałem sytuację, że wybrałem paczkomat a przyszło pocztą na adres domowy. Wychodzi na to, że sprzedawcy mogą mieć jakiś dostęp do domyślnego adresu.
  • Odpowiedz
@czajnapl nie wszystko można wysyłać tym ASS na packzomaty lub 0045, wtedy idzie zazwyczaj SG. Zgłaszaliśmy do aliexpress problem z wysyłkami SG na adres paczkomatu i mieli wprowadzać zmiany, prawdopodobnie już to zrobili :)
  • Odpowiedz
@AliPaczka: czy na podstawie numeru LB SG jesteście w stanie wyciągnąć adres odbiorcy? Nie mowie o prezentowaniu całego adresu, ale chociażby wycinka informacji. To by mocno uspokoiło w kwestiach „czy to idzie na adres paczkomatu czy do domu”.
  • Odpowiedz
@czajnapl @AliPaczka: Czyli jest jednak jakaś szansa, że przesyłka dotrze na adres domowy. Dziwny system bo jeśli umożliwia wybór paczkomatu, a sprzedawca i tak w tej sytuacji może nadać przesyłkę, która nie jest kompatybilna z inpostem i adres doręczenia może być adresem maszyny - to trochę bez sensu. No, ale nic, pozostaje czekać.
  • Odpowiedz
@AliPaczka: Po ponad 2 m-cach (fajny to ekspres ;)) od nadania przesyłka dzisiaj rano pojawiła się w śledzeniu PP - z informacja, że przejęta przez WER Warszawa. Dla przypomnienia składając zamówienie wybrałam paczkomat i przesyłkę ASS - ale wysłali to SG i nie wiem czy adres wpisali jednak mój domowy z ustawień konta czy jednak adres paczkomatu do którego siłą rzeczy przesyłki nie doręczą skoro jest ona w rękach PP.
  • Odpowiedz