Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fawek: podali od kiedy te 50 osób może być? Bo wszędzie widzę, że pada tylko lipiec, ale nic konkretnego od kiedy można do tych 50 osób
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fawek: trochę słabo, że co chwilę mówią, że podadzą szczegóły w przyszłym tygodniu i tak co tydzień. Mamy wesele zaplanowane na 6 czerwca, mamy zapasowy termin i nie wiem teraz na czym się skupić. Czy na pierwotnej dacie i dopięciu wszystkiego na ostatnią chwilę, czy przekładać wszystko na wrzesień. Zero informacji, zero konkretów. Liczba osób nas mało obchodzi bo i tak będzie u nas ledwo 30 osób, więc w limitach niby
@klinik96: ja na szczęście mam pod koniec października, ale też niewiadomo, czy druga fala, czy znowu wszystko pozamykają... Najgorsze jest ta niekonsekwencja - dlaczego w kościele może być w #!$%@? obcych dla siebie ludzi, a na weselu gdzie wszyscy się znają, a często nawet na codzień się ze sobą spotykają, są jakieś durne ograniczenia...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fawek: tym bardziej, że to zamknięta impreza, mało ludzi. Na maturach będzie 250 osób na sali, ale 32 na zamkniętej imprezie wśród rodziny i znajomych już nie może byc. Absurd goni absurd