Wpis z mikrobloga

- czarne BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 3289W (wcześniej RZ 11863) - kamera przód i tył (zdj.)
- granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. RZE 75163 (wcześniej RZ 65868) - kamera przód i tył (zdj.)
- srebrne BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 3408M - kamera przód i tył (zdj.)
- grafitowy Opel Astra IV, nr rej. RZE 47095 (wcześniej RZ 0235A) (zdj.)
- granatowy Opel Insignia, nr rej. RZ 57535 (wcześniej RDE RM42) - kamera przód i tył (zdj.)
- szare BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 3476W (wcześniej RP 74347) - kamera przód i tył (zdj.)
- Alfa Romeo 159, nr rej. HPK R086 - nr boczny K150 - kamera przód i tył (zdj.)
- granatowy Mercedes Vito, nr rej. RZ 93889 - kamera przód i tył (zdj.)
- czarny Ford Focus Combi III, nr rej. WE 588CW (zdj.)
- czarny Ford Mondeo III, nr rej. WE 594CW (zdj.)
- żółty Peugeot Partner II, nr rej. WE 214EC (zdj.)

Ktoś się orientuje czy ta lista jest kompletna i aktualna?

Ostatnio się mocno zdziwiłem jak zobaczyłem w centrum miasta nieoznakowaną skodę na tablicach UA, która zatrzymuje samochód do kontroli. To była policja czy wojsko? Mieli nawet ten malutki wyświetlacz na tylnej szybie ale nie pisało tam policja tylko coś w stylu "jedź za mną" i kierowali zatrzymywany samochód na najbliższy przystanek.

#rzeszow #policja #drogowka
  • 18
  • Odpowiedz
@ledoux: tak, mają prawo do zatrzymania każdego pojazdu ale podjąć interwencje mogą jedynie do wojskowych - w każdym innym przypadku musza wezwać policję. tak jakos mi to "kolega" tłumaczył.
  • Odpowiedz
  • 0
Jest jeszcze srebrna Insignia na blachach RZ.
Bez oznaczeń na klapie z pojedynczym wydechem. Wygląda całkiem zwyczajnie. Prawie się nadziałem, specjalnie wyprzedziłem żeby sprawdzić czy to oni
Później musiałem jechać przepisowo ze 20 km bo próbowali mnie nagrać xD
  • Odpowiedz
ja #!$%@? pomyliłem se okna i wysłałem drugi komentarz zamiast wysłać edycję poprzedniego
@ledoux: wszystkie auta na warszawskich blachach należą do itd więc nimi nie ma co się przejmować bo raz są a raz ich nie ma, zwłaszcza że nawet nie mają kamer a tylko cykają fotki i w dodatku kamerę mają z przodu więc muszą się ustawić przeciwnie do kierunku jazdy, z daleka widać że coś jest nie tak
vito
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ledoux: >jedz za mna na przystanek..
Dzbany. Moga, ale musza byc unundurowani w srodku auta. Ale ze na przystanek to dzbaneria a nie zandarmeria. Ha tfu.
  • Odpowiedz