Wpis z mikrobloga

Żal mi Was... nie rozumiecie, że własnie tacy geniusze marketingu zbierają klientów sprzed nosa melepetom, którzy może i są świetni ale nie mają sumienia napisać, że robią fotorealistyczne grafiki w wektorach 4k.
  • Odpowiedz
@Bartholomew: klienci z grup FB () xD Ogółem polecam wszystkich szukanie klientów poza Polską, bo to jest przepaść jeżeli chodzi o podejście, decyzyjność, jakość dostarczanych materiałów, stawki, etc..
W Polsce to się da pracować tylko jak się reklamujesz jako agencja reklamowa, klienci sami do Ciebie dzwonią i współpracujecie na Twoich warunkach, inaczej to jest kopanie się z koniem za jakieś grosze (może moje podejście
  • Odpowiedz
@fruberuber: długa historia więc powiem w skrócie. Poznałem na grupie na FB dla grafików ziomeczka z niemiec. Po czasie otworzył biuro w Berlinie i zaprosił mnie do obejrzenia. Stwierdziłem, że nie mam co robić, wsiadłem w auto i pojechałem xD Poszliśmy na p--o, dobrze się dogadywaliśmy i zaproponował mi współpracę. Jak ma robotę, na która nie ma czasu, bądź wie że ja się lepiej w tym sprawdze, to zleca ją
  • Odpowiedz