Wpis z mikrobloga

Plan był taki: mamy ścianę, po bokach imitacja starej cegły, w środku "goła" ściana o szerokości ok. 2,5m. Plan był taki, aby kupić płyty meblowe i w poprzek powiesić je na dystansach na ścianie, a między każdą deskę wsadzić profil ze szczotkowanego aluminium. Czyli wiszą sobie takie płyty meblowe parę cm od ściany, nie dotykają sufitu ani podłogi. Teraz pytanie jak takie coś się nazywa? Bo szukam osoby która mi to wykona. Już jeden robił ale się zmył zostawiając tylko położoną cegłę po bokach. Ew. mogę spróbować zrobić to samemu, tylko nie wiem nic o tych dystansach itp. Pomoże ktoś?
#remont #remontujzwykopem
  • 9
Ew. co mogę teraz zrobić z tą ścianą jak mam już te cegiełki. To główna ściana w salonie. Przed nią będzie stała szafka rtv, a na niej tv. I nic więcej na tej ścianie nie będzie.
@klokupk: No właśnie nie znalazłem i nie wiem jak to się nazywa. Po prostu płyty meblowe wiszące na ścianie wzdłuż ma dystansach. A między nimi profil aluminiowy. Na słowo tak się umawiałem.
@klokupk: No coś takiego może być. Pierwotnie miało to być na przelot a te miejsca na rogach gdzie to będzie przewiercone to te dystanse miały być ozdobne jakieś.
Tylko taki haczyk musi być porządny, bo jednak taka płyta 250x60cm trochę waży. I nie może pracować i naciskać na tą niżej.