Wpis z mikrobloga

Sprzedam Wam protipa w #warzone grabierz

Wylądujcie z okolicy farmy czy innej luźnej zabudowy, wykonajcie zadanie zbierania skrzyń, najszybciej jak się da.
Dzięki temu będziecie widoczni jako grupa z największą ilością kasy.
Od razu znajdą się jakieś mendy, prawdopodobnie podjadą samochodem. Wtedy tylko rpg i po temacie.

I tak, zauważyłem, że rpg stało się bardzo popularne.

Pierwsze dwie gry, aby się rozgrzać gram sam w grabierzy, jak nie wplączę się w strzelaninę, da radę 500k znaleźć i nabić porządnie expa zadaniami.

Chyba czas na kolejną przesiadkę, z m4a1 na? mp5 czy mp7?
patrząc tutaj:
https://www.rockpapershotgun.com/2020/05/18/warzone-guns-weapon-stats-season-3-best-guns-in-cod-warzone/#assault-rifles
mp5 jest mocniejszy, ale bardziej nim miota? chociaż na krótkie dystanse, rozrzut jest nieważny?
  • 11
@kuncfot: Zamiast RPG polecam strzałe. Namierzy ci samochód z daleka i nawet jak przeciwnik ucieka to pocisk doleci i zniszczy auto z załogą.
Z doświadczenia nigdy nie ląduje w obleganych lokacjach tylko ląduje na poboczach, najlepiej w lokacji gdzie jest mały bank. Raz udało mi się uzbierać 800k bez żadnego fraga. Zostaliśmy oznaczeni na mapie i jechała ekipa do nas autem. Strzał ze strzały i cała drużyna padła i zdropiła 300k.
@Policjant997: słuszna uwaga, dziex

@Mega_Smieszek: ja nad mp.. zastanawiałem się kilka dni. Wczoraj grając w 4, po gułagu musiałem używać nie swojej broni, dorwałem ładne mp7 i co ta broń robiła to ja nawet nie ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłem ostatni z drużyny, widzę, mam 2 obserwujących, wiadomo duma i zobowiązanie wobec randomków :D. Dorwałem mp i poszedłem w tango, skończyłem na 6 obserwujących :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuncfot: Nic z tego stary. Kasę na grabierzy zbiera się w inny sposób. Nic ci nie da RPG jak ktoś ma trophy system. Ogólnie to jestem za szybki żebyś coś mi zrobil.
@Robocovo: ja zbieram kasę na zadaniach :) tylko trafiła mi się taka sytuacja i ogarnął mnie trochę smuteczek, ponieważ była to partyjka na rozgrzewkę a tu po mnie taki czołg przejechał. Nie miałem wtedy rpg.