Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy mam pewien problem, mam stary komputer plyta to Intel DG36EC po podlaczeniu drugiego dysku nie moge przestawic kolejnosci bootowania, windows startuje z starego dysku, kompletnie nic nie moge przestawic, klikam na drugi dysk, cos sie jakby odswieza ale zostaje wszystko w tym samym miejscu, nie wazne co wybiore, w trybie advanced to samo, co robic?
#informatyka #kiciochpyta
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kajakkazimierz: legenda jest ale nic o przesuwaniu nie pisze, moge tylko enterem wejsc i kliknac na ktorys z dyskow, co nic nie zmienia, przesuwanie probowalem plusem minusem a nawet wiekszosc przyciskow probowalem bez skutki @pawfie68: Nawet nie zmienia sie od razu po zmianie zostaje tak jak bylo nie potrzeba restartu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kajakkazimierz: No wlasnie ze starego windows podczas ladowania ekranu logo windowsa sie resetuje, chociaz na kompie domyslnym z niego wyjetym windows startuje normalnie choc jest sporo blędow na nim z explorer.exe i kilka innych bledow procesow, chcialem go podlaczyc tylko po to zeby zgrac kilka rzeczy i uzywac go tymczasowo w tym komputerze a nie moge go za nic przestawic @pawfie68: klikam plus minus okienko jakby sie "odswieza" ale nic
@Tomekv23: Wejdź w hard drive order i tam próbuj + i -, albo PgUp i PgDn, z innymi kombinacjami się nie spotkałem. Aż przetestowałem na starym laptopie z podobnym biosem i normalnie przeskakuje kolejność dysków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawfie68: Nic dalej sie nie dzieje, probowalem szukac aktualizacji biosu do tej plyty ale na stronie intela nic nie ma do niej :( Nie mam juz pomyslow pierwszy raz sie z czyms takim spotykam