Wpis z mikrobloga

#xiaomi #redmi #redminote9

Szukam telefonu z w miarę dobrym głównym aparatem do ~700-800 zł.

Myślałem o:
- Redmi Note 9 (najtańszy; Mediatek Helio G85 - ma złą sławę, nawet jak nowe Mediateki są szybkie, to i tak problematyczne; ma NFC)
- Redmi Note 9S (tani; ma Snapdragona 720G - super; ale nie ma NFC - chociaż w sumie i tak nie korzystam)
- Redmi Note 9 Pro (drogi, prawie to samo co 9S tylko z NFC).

Jest sens brać 9 Pro zamiast 9S? Z tego NFC i tak nie korzystam. Ale może aparat jest dużo lepszy? Niby jest 64 MP vs 48 MP, ale na pikselach mi tak nie zależy jak na jakości.

Bo jeśli chodzi o RAM i pamięć to i tak pewnie docelowo wezmę jedną z niższych wersji.

Kiedyś chciałem brać Redmi Note 8. Ale jak już wyszły 9, to wolę nowszego. Wiem, że w Mi9t jest dobry aparat, ale nie pasuje mi wysuwany do selfie.
  • 2
@mk321: zadnego tego redmi nie kupisz za 700zl, w chinach rn9 kosztuje kolo 800 aktualnie.
Troche przedzial z tylka dales. Zastanow sie czy nie lepiej kupic motorole bodajze one vision z sensownym aparatem. Ewnetualnie odkupic wziety w abo mi 9 lite, bo za okolo 800zl powinno dac rade znalezc.

Co do tych redmi to milion oczek i Mpix wiosny nie czyni. Trzeba czekac na pierwsze recenzje.