Wpis z mikrobloga

Quest juz idzie, co warto od razu kupic na start? Jaki kabel do LINKa, jak z kontrolerami? Sa ladowane czy na baterie czy jak to dziala? ;0
#vr
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KattaK: jak masz wifi 5Ghz w domu to się zainteresuje Virtual Desktopem, może się okazać, że wtedy kabel do Linka będzie Ci zbędny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KattaK: VD jest płatny, ale ponoć najlepszy. Jest jeszcze tańsza i ponoć trochę gorsza alternatywa, której nazwy nie pamiętam, to najpierw na tym sobie sprawdź co i jak. Zagrajnik w swoim materiale ostatnio właśnie o tym darmowym mówił.
  • Odpowiedz
Varta 57070


@Raffael: tanie ładowarki są o tyle ciulowe, że trzeba minimalnie ładować 2x sztuki akumulatorków na raz - gdy ładujesz 1x akumulatorek w takim, to dzieją się rzeczy nieokreślone - masz to napisane w instrukcji.

Ja tam mam ładowarkę Xtar VC2S, która ogarnia 2x niezależne kanały ładowania.
  • Odpowiedz
@KattaK: A i gry zwykle lepiej kupić na SteamVR niż w sklepie Oculus, raz że cena dwa, że lepsza jakość obrazu bo renderowane przez PC a nie przez gogle. Np. do takiego Beat Saber na Steam dużo łatwiej wgrywać własne utwory niż do wersji Oculus.
  • Odpowiedz
@Raffael: beat saber i customowe mapy to był dealbeaker dla mnie w tym przypadku. Link uratował questa dla mnie :p Mega dzięki za pomoc bo mnie tu tipami zasypałeś mega. Obyczaje, jak router da radę to zainwestuje w VD. Szkoda że nie ma crossbuya bo jakbym chciał wziąć questa do znajomych kiedyś czy coś to muszę kupić beatsabera drugi raz...
  • Odpowiedz
@Raffael: pytanko, bo podlaczyłem po kablu oculus i odpalil mi sie oculus store i tam w bliotece nie mam nic w sumie. A kupowałem beat sabera na questa (i tak bym musial kupic dwa bo chcialem miec na jakies wyjazdy) wczesniej i tylko na tym gralem. tutaj widze na tej apce nie mam go, tak ma byc? I drugie pytanie czy jak chce kupic virtual desktop bo jest na promce
  • Odpowiedz
@Raffael: widzę ją z poziomu questa bo wczoraj sprawdzałem. Tylko jak nie jest to crossbuy (bo nie jest?) to gdzie mam to kupić zeby grac na nim bez kabla.Na nim czy na pc? ;0
Bo beatsabera tez tu nie mam
  • Odpowiedz