Wpis z mikrobloga

mirasy czas nadszedl na zmiane moto, moja cbr 600rr juz poszla, plakalem jak sprzedawalem.
Teraz szukam jakiegos cruisera, tak zeby mozna bylo pojezdzic w dwie osoby, mam na oku Kawasaki VN Mean Streak 1500, ale moze cos innego polecicie?
dzieki
#motocykle
  • 11
  • Odpowiedz
@Bachal: Niestety, aż tak nie siedzę w temacie sporttourerow by w konkretnych widełkach cenowych móc coś doradzić. Ale może popatrz na motocykle "uniwersalne" typu Yamaha FZ6 Fazer czy Suzuki Bandit/SV z owiewkami, lub Yamaha Thundercat, Honda VFR 800.
  • Odpowiedz
@Bachal: Bandity i GSXFy są w miarę uniwersalne, objechałem całą Polskę na swoim GSX650F z pasażerką. Minusy - ciężkie jak nie wiem co + GSXF i kolizja wyleczyły mnie z rozglądaniem się za motocyklami z pustyniami plastiku na sobie. Przez ciężar wadą jest to, że mało zwrotny (bo na torze też nim jeździłem).

A tak to wygodny, nienarwany i do bólu przewidywalny motocykl.

Teraz będę zmieniał na Fazera.
  • Odpowiedz
@acdart: no własnie fazer ma zwolenników, bo jest uniwersalny i dość zwrotny, ale jeżdżą nim wszyscy :D A jedyne co mnie wkurza w mojej kawie, to wibracje silnika w danym przedziale. Jest to mega frustrujące.
  • Odpowiedz