Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mireczki, co możecie powiedzieć na temat najnowszych pokemonów? Chciałabym spróbować zagrać, kupiłam wcześniej Lets Go i... Nie podobały mi się. Nie skończyłam i sprzedałam i teraz się trochę boję czy jest sens bawić się w najnowszą odsłonę. Lets Go zwyczajnie mnie znudziło, łapanie stworków fajne ale nie było za dużo do roboty i mechanik jakoś mało było.
#nintendoswitch
  • 16
@vveasel: co człowiek to inna opinia. Ja z kolei przechodząc lets go miałem fajne flashbacki z poke red, natomiast co do sw/sh to od bardzo dawna nie miałem tak że jakąś gre kończyłem na siłe żeby tylko skończyć a niestety tak to wyglądało z sw/sh
@RandomDucklingGenerator: ja sie obawialam troche brakow w wiedzy jesli chodzi o sw/sh bo ostatnia generacja w jaka gralam to byly ruby/saphire ale o dziwo bardzo fajnie sie bawilam. dynamaxy i w ogole walki w gymach mega. poziom trudnosci moglby byc wyzszy bo wlasciwie az do ostatniego gyma czy nawet do finalu chyba nie przegralam zadnej walki ale poza tym calkiem przyjemnie sie gralo. pokemonow tyle, ze fakt ze polowa zostala wycieta
@RandomDucklingGenerator w teorii skonczylem glowna fabule wczoraj. Po zakupie troche sie krzywilem na te nowe pokemony (moje ulubione czesci 2 generacja Johto) i brak pełnego pokedeksu, ale sie wkrecilem i czekam z niecierpliwoscia na dodatki. Jedyny minus to poziom trudności - niski.
@RandomDucklingGenerator: @Haszaks: mi się najnowsze poki bardzo podobały, niezależnie od części mechanika jest właściwie podobna, w największym skrócie walczysz z pokami, potem je łapiesz i wzmacniasz by pokonać lidera sali, najlepiej spróbować samodzielnie. Lets go to taki upośledzony spin off bardziej pasujący jako wstęp do serii po zainteresowaniu się darmowym Poke Mongoł. Krzykaczy, którzy mówią, że jest najgorsza nie słuchaj, bo są oburzeni najczęściej, że nie mogli przenieść swojego squirtla,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Avogadrus: bardzo dziękuję za tak wyczerpująca opinie! Wow! Jestem ogromnie zachęcona do tego, żeby kupić używkę. Nie przekonam się czy mi przypasuje jak nie zagram. A wyjadaczem nie jestem, pierwsza grą było pokemon Lets go właśnie, 20 letnich poków nie ma, to może nie będzie tak źle :D jeszcze raz dzięki za tak wyczerpująca odpowiedź ()