Wpis z mikrobloga

@BozenaMal: Skąd? Stąd że kiedy rozstawałem się z kobietą którą kochałem (i niestety dalej kocham mimo że minął rok) i o którą walczyłem co sił to zwyczajnie #!$%@?ło mi się w głowie, płakałem jak bóbr i nie potrafiłem się pozbierać miesiącami. Każdy kto mnie zna nie może w to uwierzyć, że ja, zdecydowany, bezkompromisowy i pewny siebie gość się tak posypał. Całe życie wiedziałem, że im Was gorzej traktujemy tym lepiej
  • Odpowiedz
@Adasi: ale to jest myślisz wina kobiet, że społeczeństwo tak a nie inaczej traktuje wrażliwych mężczyzn?
czy może wina toksycznej męskości, którą mężczyźni również sami napędzają ~bo uczucia są gejowskie łeee chłop to ma być c h ł o p~
ale nie, najłatwiej przecież wytłumaczyć całe zło świata istnieniem kobiet XD
  • Odpowiedz
Stąd że kiedy rozstawałem się z kobietą którą kochałem (i niestety dalej kocham mimo że minął rok) i o którą walczyłem co sił to zwyczajnie #!$%@?ło mi się w głowie, płakałem jak bóbr i nie potrafiłem się pozbierać miesiącami.


@Adasi: I wtedy jakaś kobieta Ci powiedziała, że jesteś "#!$%@?ą"? I teraz uważasz, że wszystkie takie są? xD
  • Odpowiedz
@Adasi: nie. To nie wina kobiet.
Przez stulecia światem rządzili mężczyźni i to oni nadali rytm, że kobieta ma być słodka, delikatna i kobieca, najlepiej siedzieć w domu i wychowywac dzieci i nie zaprzątać sobie ślicznej główki poważnymi problemami, a facet ma być silny i twardy.

Dziś przez takie głupoty cierpią obie plcie.
Zauważ, jak często mężczyźni wykpiwaja innych facetów. Wyzywają od pantoflarzy tych, którzy więcej robia w domu, wyszydzaja wzajemnie
  • Odpowiedz
@agaja: no tak to nie III Rzesza napadła na Polskę tylko konkretni ludzie xD kocham oglądać te wasze mentalne wygibasy, chociaż tu trzeba raczej płakać a nie sie śmiać
  • Odpowiedz
@agaja: tyle tylko że mężczyźni wyzywają się od pantoflarzy itp najczęściej w żartach. Nikt normalny nie będzie się śmiał z faceta, że ten zrobił pranie czy ugotował obiad. Nie liczę oczywiście marginesu i patologii. Ja naprawdę nie przejmuje się opinią innych, zwyczajnie jestem wkurzony że po tym jak pękło mi serce przestałem być mężczyzną w oczach kobiety którą kocham.

a) Zgadza się, czasem ktoś przestaje kochać i cześć, nie ma rady.
  • Odpowiedz
@Adasi: przykro mi bardzo, że ta dziewczyna tak Cie potraktowała.
Ale naprawde nie wszystkie takie są.

Życzę, bys się z tego pozbierał, a jeski będziesz chciał - byś spotkał kobiete, z ktora stworzycie coś dobrego i pieknego na długie lata.
  • Odpowiedz