Wpis z mikrobloga

beka z was trochę, niby przegrywy, a gnębicie tego chłopaka codziennie
ciągle czytam gdzieś, że społeczeństwo jest takie niemiłe i was obrażajo w szkole czy gdzie w tym tam żyjecie
a sami kurde wyżywacie się i pokazujecie brak empatii
#przegryw #przemcel
  • 19
  • Odpowiedz
@Wzgardzony: XD co #!$%@?
typie ja nigdy nie potraktowałam nikogo tak jak wy ciągle tego chłopaka XD
gnębili mnie w podstawówce i od tamtej pory po prostu nie potrafię się wyżywać na kimś, ciągle bronię słabszych co się boją postawić takim gnębicielom jak wy
  • Odpowiedz
@WachamSpoconeBilencjeJackaKrzynowka: ja wiem o co tu chodzi typie, nie jestem nowociotą i kurde nawet jakby typ nie wiem wziął kredyt na milion złotych żeby próbować wpasować się w społeczeństwo, które mu pasuje to nic ci do tego i powinieneś zamknąć te swoją mordkę głośną i się zająć sobą
  • Odpowiedz
@kaborecik: tym hipokrytom nie przemówisz xD wielki płacz o to, jak oskarki zabierają im szczęście, a prawda jest taka, że gdyby każdy z nich urodził się chadem, to by był zwykłym #!$%@? z charakteru, gnębiącym każdego
  • Odpowiedz
@kaborecik: przegrywy z tego tagu gdyby chcieli, to mogliby coś zmienić w swoim wyglądzie. Ale swojego paskudnego, toksycznego charakteru nie. I dlatego większość pozostanie sama albo znajdzie jakąś dziewczynę i będzie niszczył jej życie
  • Odpowiedz