Wpis z mikrobloga

Takie trochę #chwalesie i #pokazmorde. Jakiś czas temu ubzdurałam sobie, że z #wroclaw pojadę rowerem nad morze. Wyniki na #rowerowywroclaw napawały mnie optymizmem mocno. Celem był Hel a rower to #mtb. Totalnie nikt nie wierzył w to, że dam radę. Po 3.5 dniach jazdy, razem z kumplem jestem. Wita mnie plaża w #gdansk, przez kontuzje nie dam rady jechać dalej, ale to chyba i tak spoko osiągniecie. 486 km, i mój szczęśliwy ryjek! Pamiętajcie, że ograniczenia są głównie w głowie!
Kaarlo - Takie trochę #chwalesie i #pokazmorde. Jakiś czas temu ubzdurałam sobie, że ...

źródło: comment_1589914183PZh4opExw4YG3hvYE7gRC3.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@Kaarlo: Gratuluję ;) Kiedyś na wykopie widziałem podobny wpis, gdzie kilka osób jechało nad morze. Też na pewno kiedyś to zrobię, ale chyba nie w tym roku xD Trochę koronawirus mi pokrzyżował plany, trochę mi się nie chce w ogóle na rower teraz wychodzić przez co też mam trochę słabe nogi niż rok temu o tej porze. Tydzień temu wyszedłem na moją 60 km trasę to nie dałem do końca rady
  • Odpowiedz
@Kaarlo: prawie 500 km, gratulacje! :D jak byś ocenił trasę? Wrzucisz mapę jak jechaliście? Też bym chciał kiedyś zrobić trasę nad morze tyle że z Poznania i takie info byłoby dobrym pretekstem żeby poważniej pomyśleć nad tematem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaarlo: pozdro mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w ubiegłym roku z Poznania do Kołobrzegu - 2 dni trasy, nocleg w namiocie rozbijamy po ciemku (materac nawet nie nadmuchany tylko rozwinięty xd) rower w średnim stanie technicznym (i tak zawyżona ocena) plus zbędne obciążenie (nawet ciuchy na imprezę na którą nie miałem sił pójść) - generalnie wiem co czujesz, sam powtórzył bym swoją trasę ale zupełnie inaczej zaplanowaną.
  • Odpowiedz
@Kaarlo też ostatnio myślałem czy by się nad morze nie wybrać rowerkiem (z Warszawy, trasa 400km), jako że już raz wpadłem na świetny pomysł zrobienia 250km jednego dnia bez szczególnych przygotowań to teraz czekam aż mi dojdą kupione ciuchy i stary wpadnie z narzędziami rowerowymi by jakoś tego grata dopieścić, rower 30 letnia kolarzówka, na noclegi planowałem zabrać tylko hamak i folię termiczną ale to postaram się spasować z pogodą

ile zapłaciłeś
  • Odpowiedz