Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, zawsze byłem z PO, ale od momentu jak PiS świetnie poradził sobie z epidemia, a w Polsce są dostępne bardzo przyzwoite zasiłki (nie wiedziałem wcześniej, pracowałem.) które maja być wkrótce podwyższone szczególnie dla bezrobotnych to zmieniłem zdanie. Pobierałem tylko 2x 500+ i z żoną na ochronce na umowę o prace w potężnej firmie ochroniarskiej, COVID i zabrakło dla nas miejsca, zwolnili nas. Na szczęście dostaliśmy oboje zasiłek dla bezrobotnych, w kwietniu zasiłek pomocy społecznej, a na początku maja specjalny zasiłek celowy za który zrobiłem sobie remoncik w mieszkaniu, w tym celowym jeszcze ciągły energetyczny celowy (dopłat za rachunki) mieszkanie tez socjalne dostaliśmy rok temu. Jak podniosą dla bezrobotnych tak jak Pan Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, to nie będziemy musieli już pracowac i prawie 6k na czysto PiS ma mój głos teraz widzę jak o nas dbają, a nie kradną jak PO i z nikim się nie dzielą ;] Dzięki temu będziemy mogli spełniać swoje pasje z żoną i się rozwijać i oczywiście spędzać go więcej razem z dziećmi. Tak właśnie powinna każda partia dbać o Polaków. Nie możemy się doczekać 1000+ na wakacje ;] a wy hejcie dalej, ale pan prezydent Duda i tak wygra, bo robi coś dla tego kraju i ludzie to odczuwają. Nie pozdrawiam POlaków ;]
#duda #pis #prawica #neuropa #4konserwy #duda2020
  • 8