Wpis z mikrobloga

@johnmorra: Ja słucham i znam wiele osób, które słuchają... Mogę sobie zapuścić płyty, ale płyty kupuję raz na jakiś czas, a o ciekawostkach mogę dowiedzieć się właśnie słuchając radia - dobrego radia, bo są oczywiście stacje, gdzie wolałbym puszczać własne płyty, bo przynajmniej mógłbym bardziej różnorodną składankę zrobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BarkaMleczna: akurat wybranych audycji w Trójce się świetnie słuchało i wielu z płyt tam poleconych żadne Spotify by mi pewnie długo nie podsunęło. Zdecydowanie wolę sobie puścić radio w tle, zależy jak kto przyzwyczajony.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Ja normalnie słucham własnych składanek, ale jak jade samochodem to wolę radia posłuchać bo często lecą stare fajne kawałki co chwile jakieś wiadomości i nawet można się dowiedzieć jaka maść na grzybice pochwy jest najlepsza. Polecam
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: w Audycjach jak minimax, mikrokosmos czy GH+ albo offensywa znajdziesz mnistwo świetnej muzyki na która być nie trafiła sama. Są to audycje nocne, autorskie wiec bez reklam i pieprzenia bez sensu. Spotify używałem przez miesiąc i zrezygnowałem, wole właśnie jakieś archiwalne audycje gdzie mnie coś pozytywnie zaskoczy a nie w Jolka słuchać tego co się już zna na pamięć
  • Odpowiedz