Wpis z mikrobloga

808-1=807

"Gra o tron" George'a R. R. Martina

Fantasy

Pierwszy tom siedmioczęściowej sagi Pieśni Lodu i Ognia. Historia przypadła mi do gustu, trzyma momentami w napięciu, tak, że chce się czytać dalej. Ciekawa fabuła, dość wciągająca i pochłaniająca czas :) Zabieram się do kolejnych tomów.

10/10

#bookmeter
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@scout667: Co jest ósmą częścią sagi? "Gra o tron", "Starcie królów", "Nawałnica mieczy", "Uczta dla wron", "Taniec ze smokami", "The winds of winter", "A dream of Spring".
  • Odpowiedz
@Infantor: Przeczytałem w tydzień od Gry o Tron do Tańca ze Smokami cz.2 (miałem cały tydzień wolnego więc czytałem prawie non stop :) pół roku temu.

Oglądanie serialu (obejrzałem pobieżnie do połowy drugiego sezonu) nie ma sensu gdy czytało się książkę (chyba żeby zobaczyć jak fabuła sprawdza się w serialu z konkretnymi aktorami). Polecam trylogię"Pamięć, Smutek i Cierń" Tada Williamsa która jak twierdził Martin była (jedną z wielu) inspiracją dla
  • Odpowiedz
Ahh, no może mój błąd. W Polskim wydaniu jest 8 tomów 5 części.

Lecz jeśli już łapiemy się tomów które nie zostały JESZCZE wydane to - cyt. "Wszystko wskazuje na to, że popularna saga fantasy George’a R. R. Martina nie zamknie się zgodnie z zapowiedziami w siedmiu tomach. Ostatnie wypowiedzi pisarza mogą sugerować, że otrzymamy ósmą, dodatkową część – będzie to zbiór opowiadań osadzonych w świecie Westeros na setki lat przed wydarzeniami
  • Odpowiedz