Wpis z mikrobloga

@Pan_wons: I dobrze zrobił, jest różnica między chamstwem a krytyką, Wonzia zachowanie było zachowaniem chama. Bierze pieniądze za uczestnictwo ale utrudnia życie koledze bo niby hehe olewa temat, jak #!$%@? olewasz to dlaczego uczestniczysz. Było śmieszne jak go EA zapraszało, jak ma kolegę któremu zależy na temacie to albo uczestniczysz albo nie. A nie jakieś robienie kabaretu.

Tak, było śmiesznie i też się dobrze bawiłem jak Wonziu robił kabaret ale nie
I dobrze zrobił, jest różnica między chamstwem a krytyką, Wonzia zachowanie było zachowaniem chama.


@balin1: xD Od kiedy olewanie granie w głupie gierki jest byciem "chamem"? To że Zooltrar wziął sobie do serca jakiś turniej to tylko o nim świadczy.

Bierze pieniądze za uczestnictwo ale utrudnia życie koledze bo niby hehe olewa temat, jak #!$%@? olewasz to dlaczego uczestniczysz.


Niby jak utrudniał? Nie grali razem wcześniej w DOOM Eternal, to jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@earthshaker: prawie wcale nie strzelał w początkowych rundach, mimo że wroga miał bezpośrednio przed sobą. Wyglądało to tak, jakby się zorientował, że jeżeli przegra to nie będzie musiał grać w finałach a i tak zapłacone tyle samo.
To tylko moja opinia.
Od kiedy olewanie granie w głupie gierki jest byciem "chamem"?


@Herflik : Powiedziałbym, że od tego momentu, gdy zaczynasz brać za to kasę i zawierać jakieś poważniejsze umowy z firmami. Nie wiem czy akurat teraz ta spina z Zooltarem miała takie podłoże, bo umówmy się, Wonziu nie jest znany z tego, że jest pro graczem i w większości gierek po prostu lami, ale o to akurat nie powinno się mieć do niego
Po co idzie tam gdzie się ewidentnie nie czuje dobrze?


@bgb1: zadajesz złe pytanie. Powinieneś spytać raczej "Po co ktoś go zaprasza, skoro wie, że będzie siara?". #wonziu zawsze mówił, że "chętnie się sprzeda, tylko nikt nie chce go kupić".
Powiedziałbym, że od tego momentu, gdy zaczynasz brać za to kasę i zawierać jakieś poważniejsze umowy z firmami.


@bgb1: Wiesz jak jesteś np. architektem i bierzesz za to kasę to musisz tak zaprojektować dom aby mieszkańcom sufit na łby nie spadł. To znaczy musisz mieć pewne doświadczenie, kompetencje, studia itd. Czyli musisz się wywiązać z umowy. Podobnie jest w innych dziedzinach. Jeżeli Wonziu zawiera umową z zieloną firmą i bierze za
@Herflik: Temat był wałkowany już 100 razy, tutaj i na jadisco, od czasu pyrkonu mam swoją opinie na temat takich zachowań i ten olewczy aspekt Wonzia w mojej opini zasługuje na szkalowanie przy każdej okazji.