Wpis z mikrobloga

Wiecie co, to naprawdę bardzo dobrze, że istnieje wykop. Gdyby nie tag #przegryw i #blackpill, gdybym nie przeczytał, co oni piszą o Chadach i #p0lka to bym nigdy nie przejrzał na oczy.
Dalej by mi tych gości było żal i bym im współczuł.
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WwaDdl022: Tak tak XD Blackpill to nie jest żadna prawda, tylko usprawiedliwianie przegrywów, że są przegrywami nie dlatego, że biją konia co dzień i nic ze sobą nie robią, tylko dlatego, że mają o 3mm za wąską szczękę i to ich dyskwalifikuje z jakichkolwiek kontaktów z dziewczynami XDD
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: Chłopie obudź się, nie marnuj sobie życia blackpillem XD (ja jestem tu dla beki, od 6 lat w związku, mimo, że daleko mi do Chada) wystarczy wyjść z domu i zobaczyć, że realne dziewczyny wcale nie są takie jak na blackpillu, no chyba, że nie celujesz w normalne dziewczyny tylko top modelki z tagu ladnapani, no to wtedy faktycznie będzie ciężko jak nie jesteś przystojniakiem :D
  • Odpowiedz
@czz17: No jak wyglądasz normalnie to sobie kogoś tam znajdziesz, a prawdziwy brzydal no cóż, wątpię. Trzeba się pogodzić, że wygląd ma w życiu kluczowe znaczenie.
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: Tu Ci przyznam rację, wygląd w życiu ma znaczenie, ale czy tylko liczą się rysy twarzy i te niezmienne, genetyczne rzeczy? Czy jest wiele rzeczy, które można zmienić? (Chociażby zarost u faceta już dużo zmienia wygląd, a wystarczy zapuścić) Drugie pytanie, czy to, że nie masz twarzy Roberta Pattisona już znaczy, że wyglądasz źle? Czy naprawdę jesteś tak brzydki, że ludzie się krzywią na ulicy i dzieci uciekają, bo
  • Odpowiedz
@niebenben: Neckbeard wynika z niedoboru testosteronu, który konwertując się do aktywnej formy dihydrotestosteronu (DHT) pobudza mieszki włosowe w skórze do rozwoju zarostu, neckbeardzi to nic innego jak goście z niskim testosteronem, który można sobie wyleczyć, bo często wynika np. z niedoboru witaminy D. Ewentualnie jak nic nie pomaga to lekarz da w zastrzykach w ostateczności, ale to raczej u starszych facetów. Więcej tu: https://www.beardbrand.com/blogs/urbanbeardsman/neckbeards
  • Odpowiedz
@niebenben: Siedzę w tematach treningowych itp. Wiesz jak goście neckbeardzi siedzą całymi dniami przed kompem i nie opalają się na słońcu (niedobór witaminy D), do tego fapują nałogowo i zubożają organizm w cynk strzelając po kilka razy dziennie i jednocześnie nie dostarczają witamin z jedzenia, bo jedzą chipsy i colę. Do tego zero sportu ani nawet pracy fizycznej, a to pobudza wydzielanie testosteronu i hormonu wzrostu. Do tego siedzenie po
  • Odpowiedz
@niebenben: Opóźnione dojrzewanie, może problemy z tarczycą? Niektórzy mają twardy zarost i dywan na klacie już jako nastolatkowie, inni w tym wieku nawet się nie golą, ale z własnych obserwacji ci pierwsi to zazwyczaj byli sportowcy, a ci drudzy komputerowcy, korelacja jest. Oczywiście jest też fakt, że typ genetyczny z jasnymi włosami (blondyni) dojrzewają wolniej, a ciemniejsi południowcy szybciej i od razu łapią gęsty zarost, ale to kwestia 2-3 lat
  • Odpowiedz