Wpis z mikrobloga

@Harnold: Mam pytanie do graczy, w necie nie mogę znaleźć odpowiedzi (chociaż przyznaje, że nie szukałem super długo). Chodzi o God of War z 2018.
W Nilfheimie w warsztacie Ivaldiego są do otwarcia skrzynie (bodajże kilka za 2,5 K mgły i za 7,5k mgły) - co mogę w nich znaleźć? Czy to tam mam szanse w końcu dorwać lodowate mgły nilfheimu, które potem pozwolą mi maksymalnie ulepszyć Lewiatana? Warto w ogóle wydawac mgle żeby je otwierać?
#ps4 #godofwar #kratos #gry #konsole
  • 12
@Mega_Smieszek: Odkąd mam set pancerza to jakoś znośnie się chociaż to farmi, ale i tak nie cierpię grindu :D Dziękuje za odpowiedź Mireczku, myslalem o wbiciu platyny i tak się pewnie to skończy :)
@FedoraTyrone: zrobiłem tak za pierwszym razem i bawiłem się świetnie, teraz gram drugi i staram się robić absolutnie wszystko - polecam! Nie zdawałem sobie sprawy ze aż tak dużo contentu ominąłem pierwszy raz przechodząc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harnold: Z początku #!$%@?łem na ten grind ale da się to obejść tym, że z tych skrzynek wypadają rzeczy za które można tę mgłę kupić u kowala. Mimo wszystko trzeba tam latać za Walkirią jedną w tym miejscu i zapamiętywać lokacje.
@Harnold: to jedyna gra, w której mam platynę i nie żałowałem
w dosłownie każdej innej grze jak patrzyłem co trzeba zrobić do platyny to stwierdzałem, że musiałoby mnie #!$%@?ć bo to strata czasu, ale w GoW po prostu trzeba odkryć wszystko co gra ma do zaoferowania i to w większości przyjemność
@Mega_Smieszek: no właśnie jest następna w mojej kolejce, bo ta z Nilfheimu była ostatnia do zabicia normalną :D i nasłuchawszy się opinii o „#!$%@? królowej” chyba trochę przygrinduje i ulepsze ten pancerz XD
@FeC7800: No jak patrzyłem na achievementy to faktycznie nie ma nic takiego super ekstremalnego, większość artefaktów udało mi się zebrać w czasie rozgrywki, tylko te #!$%@? kruki często mi umykały XD Ale masz racje ze nie ma np jakiegoś time runa albo przejścia gry na najwyższym poziomie trudności bez ulepszania czegokolwiek jako achievement na platynę
@Mega_Smieszek: Jestem świeżo po soulsach 3 (których co prawda nie skończyłem, ale nie dlatego ze słabo mi szło tylko mnie znudziła ta gra i robię sobie przerwę, a szło zaskakująco zajebiscie) i czułem w walkach z walkiriami ze dużo mi to dało w kwestii takiego ogarnięcia bossowego jeśli wiesz co mam na mysli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Harnold: Ludzie tu pisali, że bossowie z Soulsów są prościejsi niż Królowa. Problem z nią jest taki, że posiada wszystkie skille tych innych Walkirii i nie wiesz co akurat użyje. Mi się udało ją złapac w "cc locka" - użyłem skille, odpaliłem rage, znowu skille i w między czasie naparzałem strzałami dzieciaka i jakoś ją ubiłem. Ale to nie był żaden objaw skilla. Po prostu poszczęciło mi się, że sama czegoś