Wpis z mikrobloga

Tak wygląda RAJ moi drodzy. Chcielibyście poczuć 19 letnią Izabelę? Nie nie, nie dla psa to. Kiedy Wy roamujecie yasuo z mida na bota, jej Chad roamuje kOOtasa z pisssdy do dupska. Poplakales się, że "Mati14" strolowal Ci gierkę biorąc lux z doran ringiem na supporta? Ojej, nie martw się! Izka też płakała...jak jej Chad próbował docisnąć grubego 19cm kOOtasa do samego końca w pozycji na pieska. #przegryw #stulejacontent #instagram #plodnajulka #blackpill #nastolatki
wykopowajulka15 - Tak wygląda RAJ moi drodzy. Chcielibyście poczuć 19 letnią Izabelę?...

źródło: comment_1589733300XZNYLoQKN3VOzyjBHMkzHA.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
no i #!$%@? nie będę szedł na siłkę bo mnie to nie kręci, a nie będę robił czegoś na co nie mam ochoty tylko po to, żeby zaruchać.


@Jestembogaty:
A czy ja napisałem, że MUSISZ iść na siłkę żeby zaruchać? Odwołałem się do częstych wypowiedzi wykopków typu "po co mam iść na siłkę, i tak mam #!$%@?ą mordę i jestem biedny, zostane w piwnicy i będę się użalał nad sobą dalej"
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: kurla widać ze to jakiś konus z zakolami, a ona z twarzy to nie jakaś julka tylko laska co ma minimum 25 na karku. Ogarnijcie się typy po za jakiś czas na brzydkie pasztety będziecie mówić płodne julki!!!!(°°
  • Odpowiedz