Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Macie jakiś patent na wiercenie wiertnicą spalinową w twardej glinie? W większości weszło mi na około 20 cm i dalej nic nie chciało wybrać. Ścianka w wywierconym otworze twarda jak kamień. Można to zalać na całą noc wodą? Da to coś czy jest jakiś lepszy sposób?

#budownictwo #ogrodnictwo #glina #twardegowno
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misla2u: tylko skąd wziąć dynamit ()

@hans-olo-olo: nie wiem jaka to glina ale takie twarde gówno że paznokciem ciężko było "zarysować" ściankę tego odwiertu. Wiertnica mieli w miejscu i dalej nie idzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo397: lipa

@kaziumargaryna: no ale ja tak robiłem. Z drugiej strony działki wiercilem z 15 otworów i tam była tak miękka ziemia że wchodziło jak w masło. Tutaj to wierci w miejscu i prawie w ogóle urobku nie oddaje jak podnoszę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaziumargaryna: mam ale tylko 15 cm więc 5 cm różnicy. Szkoda że nie wziąłem jeszcze 10 cm no ale cóż. Zalałem wodą, zobaczymy rano jak to pójdzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaziumargaryna: miałem pisać sam od siebie ale zapomniałem. Weszło prawie jak w masło gdy były mokre, ale tylko do pewnego stopnia. Dalej znowu twarde ale akurat tyle ile udało się wywiercić to tyle było potrzebne :) pewnie trzeba by było powtórzyć operację żeby jeszcze głębiej wykopać ale jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz