Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Kaijot: moim zdaniem jako zwolennicy opozycji powinniśmy sobie na razie odpuścić takie wojny, jako że wróg jest jeden, wspólny i będzie potrzebna pełna mobilizacja wszystkich zaczynając od razem, a na konfederacja kończąc żeby z nim walczyć
  • Odpowiedz
@czynastolatek: mają kilka fajnych pomysłów, ale co z tego jak w pakiecie razem z nimi idzie Braun, który jest katozamordystą, RN który popiera socjal i jest za państwem opiekuńczym, ale przede wszystkim chce #!$%@?ć LGBT i sprzeda się za zakaz parady równości, do tego antyszczepionkowcy, prolajferzy i inne zwierzęta.

Pis jest #!$%@?, ale wprowadził też dobre rzeczy. Co z tego jak w pakiecie mamy sabotaż demokracji, rozdawanie hajsu i wprowadzenie komuny
  • Odpowiedz
@czynastolatek: Ale czemu bierzesz sobie 2 rzeczy i budujesz na nich cały obraz człowieka? Jestem za rozdziałem kościoła od państwa, jestem za wywaleniem religii ze szkół, jestem za tym co Braun zrobił tydzień temu na proteście, ale pana Brauna nie popieram, bo patrząc na niego, na wszystkie jego poglądy, to tak, jest katozamordystą.
rzuf22 - @czynastolatek: Ale czemu bierzesz sobie 2 rzeczy i budujesz na nich cały ob...
  • Odpowiedz
@czynastolatek: To ty nie rozumiesz, samo to, że chcą legalizacji narkotyków nie znaczy, że są wolnościowi a to o rozdziale kościoła od państwa to nie wiem skąd wziąłeś jak bosak pisał, że chce budować państwo na dekalogu.
  • Odpowiedz
rozdział państwa od kościoła


@czynastolatek: o jakiej partii mówisz? Bo przecież nie o konfederacji.

Reszta jak wyżej, już ci wyjaśniono chociażby na przykładzie ich kandytata na prezydenta.

Konfederacja = katozamordyzm i zaprzeczenie wolności jednostki.
  • Odpowiedz
@Kaijot: Głosowałem w parlamentarnych na konfederację, ale w prezydenckich prędzej bym zagłosował na Dudę niż na Bosaka czy jakiegokolwiek innego narodowca. Mam nadzieję, że ten pseudosojusz się rozpadnie do następnych wyborów a narodowcy wrócą do bycia marginesem
  • Odpowiedz