Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Polecilibyście jakiegoś niewielkiego cichego epapierosa? Teraz mam ijusta 3 i momentami wkurza mnie, że niezależnie od tego jak ustawię airflow on i tak gwiżdże. Fajnie by było gdyby też się nie "pocił". Budżet max 200 zł z w miarę tanimi grzałkami, pody też wchodzą w grę jeśli są ciche.
#vape #vapenation #epapierosy
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neneszo:

Mam kilka boxow smoka i tylko jeden się popsuł. Reszta działa bez zarzutu

u mnie w firmie jak mieliśmy 6 Renault i jednemu padł kompletnie silnik, to zaczęliśmy kupować Fordy i jeden kolega też nie miał pojęcia skąd taka zmiana
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neneszo: sam napisałeś - miałeś kilka i jeden się zepsuł. Jak jeden na kilka się psuje to jaka jest ogólna jakość? #!$%@?. Koledze z autami też tak tłumaczyliśmy i też nie dotarło. Parowniki są ok a mody to śmieci i tyle.
@Waspin idąc tym tropem, jak miałem jednego Draga od voopoo i przycisk się zapsul, muszę twierdzić że wszystkie są złe? Nie. Awarie się zdarzają we wszystkich sprzętach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neneszo: oczywiście, z tym że śledzę rynek od ponad 6 lat i Smoki się psują jako drugie zaraz po ijustach, dodatkowo mają absolutnie paskudny customer support w Chinach (jako firma)